Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
Profil
Zdjęcie użytkownika
Opcje
Opcje
Prywatny komunikat
Wesoły Pierożek nie posiada prywatnego komunikatu.
Prywatne informacje
Wesoły Pierożek
38 lat
Mężczyzna
Mikołów
Urodzony Mar-26-1988
Zainteresowania
Brak informacji
Statystyki
Dołączył: 12.05.2007
Wyświetleń profilu: 4079*
Ostatnio widziany: 17.11.12 - 21:35
Czas lokalny: 25.06.2026 - 22:31
61 postów (0.01 postów na dzień)
Informacje kontaktowe
AIM Brak informacji
Yahoo Brak informacji
ICQ Brak informacji
MSN Brak informacji
Contact Prywatne
* Wyświetlenia profilu aktualizowane są co godzinę

Wesoły Pierożek

Podróżnicy


Ja
Tematy
Posty
Blog
Komentarze
Znajomi
Moja zawartość
...
Ostatnio byli


17 May 2018 - 18:46


24 Jun 2014 - 16:30


13 Mar 2014 - 3:47


19 May 2013 - 14:32
.


15 Mar 2013 - 20:00

Komentarze
ptysiek
tak zgadzam sie z bananem! RUSKIE to miszcz ^^
13 Nov 2009 - 16:46
kkz
:D ... kiss;* bo lubie pierogi.. haha:D
4 Mar 2008 - 19:01
OBEżyświat
A pierożki ruskie najlepsze z piwem punkt 13-ta! I niech Miłość będzie z Tobą (i w Twoim farszu)
7 Feb 2008 - 23:14

Ketrab to zło.. I nie wierzcie mu gdy powie, ze ja to zło. !!!
9 Oct 2007 - 14:10
Wesoły Pieroże...
Chwila chwila bo nie czaje, chodzi wam o to ze nakrecanie sie przez innych to zło? Wybaczcie ale moja normalna motywacja jest guzik warta :P
3 Oct 2007 - 22:55

Znajomi
r_m

339 postów
22.06.20 - 19:59

335 postów
08.06.14 - 11:43

71 postów
29.09.11 - 22:57

464 postów
13.11.18 - 23:37

48 postów
03.10.13 - 16:11
Zobacz wszystkich znajomych