Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Pokoje Na Chacie
geo
post 15.08.2007 - 23:40
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 46
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: okolice Częstochowy
Nr użytkownika: 1694




Hmm czasami jak wchodze na Chat to widze jak ludzie piszą różne rzeczy niezwiązane z OOBE.Myślę że na chacie powinien być utworzony pokuj hyde park w ktorym mozna byloby rozmawiac na kazdy temat,oraz pokoj pomoc w ktorym mozna by bylo udzielac wskazuwek osobom potrzebującym :Dwiecie o co chodzi.sam czasami potrzebuje helpa i glupio mi sie wtracic w rozmowe i pytac o cos.probowalem zrobic pokoj na chacie ale po kilku minutach znika.
Profile CardPM
+Quote Post
...
post 15.08.2007 - 23:46
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 289
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1736




CYTAT(geo @ 16.08.2007 - 00:40) *
Hmm czasami jak wchodze na Chat to widze jak ludzie piszą różne rzeczy niezwiązane z OOBE.Myślę że na chacie powinien być utworzony pokuj hyde park w ktorym mozna byloby rozmawiac na kazdy temat,oraz pokoj pomoc w ktorym mozna by bylo udzielac wskazuwek osobom potrzebującym :Dwiecie o co chodzi.sam czasami potrzebuje helpa i glupio mi sie wtracic w rozmowe i pytac o cos.probowalem zrobic pokoj na chacie ale po kilku minutach znika.


Jak ktoś o coś pyta, to z reguły dostaje odpowiedź, a w razie czego na priv :) Po prostu jak się tam siedzi dłuższy czas, to normalka że różne tematy chodzą. No, ale hyde park może też by się ogólnie przydał :) tak poza tym.

Pozdrawiam Cieplutko
Profile CardPM
+Quote Post
geo
post 16.08.2007 - 00:57
Post #3

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 46
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: okolice Częstochowy
Nr użytkownika: 1694




Wydaje mi się że to ułatwi komunikację =)
Profile CardPM
+Quote Post
nerhaa
post 16.08.2007 - 01:25
Post #4


Guests








Ja też byłbym za tym, tylko jak to ktoś stwierdził - Ci, którzy pomóc by mogli, to się tam nie udzielają wcale, albo bardzo niewiele i ot co, potem że czat jest mało o OBE bo 100% osób nawet nie do końca wie o co biega...

Pokoje może i tak ,ale jeszcze robić taką jedną godzinkę w tygodniu, np czwartek 22:00 i wówczas pewniak, że wejdą obenauci i poodpowiadają na pytania? Co to godzinka w tygodniu - Darek co tak niektórym, albo i większości by się przydał, to może z raz, czy dwa był gdzieś w nocy... Ostatnio i tak sukces - pieczywo był, paciorek, noble - no szał - ale krótko i mało aktywnie - albo się mylę i ja źle tam trafiam, to sorki...
+Quote Post
ldkiler
post 16.08.2007 - 09:35
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287




Geo jak masz jakieś pytania to się nie krępuj tylko pytaj. Nerhaa bardzo dobry pomysł, z tą godzinką w tygodniu, wtedy było by pewne, że jakiś doświadczony obemaniak będzie na czacie.
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 16.08.2007 - 15:00
Post #6


Guests








Nerha no i ja byłem, hehehe(jak mogłeś o mnie zapomnieć).
A tak na poważnie to dobry Twój pomysł z tą godzinką w tygodniu.

Pokoje? Spokojnie, czat dopiero się rozwija, jeszcze niedawno siedział tam tylko Suwak nasz bot a teraz proszę parę dni temu w pewnym momencie było aż 17 osób
+Quote Post
daywalker
post 16.08.2007 - 18:06
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Heh, po ostatniej rozmowie na czacie, uważam iż byłby to dobry pomysł... Kiedyś na polczacie, siedzieli admini i pilnowali porządku, dzisiaj panuje tu sajgon;)
Profile CardPM
+Quote Post
nerhaa
post 17.08.2007 - 01:01
Post #8


Guests








Pokoje dzisiaj testowaliśmy i jest z nimi jak najbardziej wporządalu.

Z adminami nie przesadzajmy - Day wchodzisz raz na tydzień to chcesz gadać o oobe, a jak się siedzi np. CAŁY dzień to się rozmawia o wszystkim i niczym - tam się też mamy integrować i poznawać a nie pierdzielić ciągle o tym samym - stay cool;)

Ale PurpleCat co do czatu - można wywalić skiny i modyfikacje wyglądu jak jest możliwość, bo często są wojny kto jaki kolor a jakie tło etc:) A tło zostawić białe, bo kolorowe czcionki na szarości są takie nijakie i ograniczona możliwość zróżnicowania - a wchodzi tam teraz niemało osób nawet.

--edit--
Day - spox tylko, ja się nie czepiam ani nic z tych rzeczy, żeby nie było, luzik, pis end loffff...
+Quote Post
PurpleCat
post 17.08.2007 - 23:33
Post #9

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




CYTAT(nerhaa @ 17.08.2007 - 01:01) *
Ale PurpleCat co do czatu - można wywalić skiny i modyfikacje wyglądu jak jest możliwość, bo często są wojny kto jaki kolor a jakie tło etc:) A tło zostawić białe, bo kolorowe czcionki na szarości są takie nijakie i ograniczona możliwość zróżnicowania - a wchodzi tam teraz niemało osób nawet.


Ok. Zrobie przy najbliższej aktualizacji Chatu.
Profile CardPM
+Quote Post
daywalker
post 20.08.2007 - 16:50
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




CYTAT(nerhaa @ 17.08.2007 - 02:01) *
Pokoje dzisiaj testowaliśmy i jest z nimi jak najbardziej wporządalu.

Z adminami nie przesadzajmy - Day wchodzisz raz na tydzień to chcesz gadać o oobe, a jak się siedzi np. CAŁY dzień to się rozmawia o wszystkim i niczym - tam się też mamy integrować i poznawać a nie pierdzielić ciągle o tym samym - stay cool;)

Ale PurpleCat co do czatu - można wywalić skiny i modyfikacje wyglądu jak jest możliwość, bo często są wojny kto jaki kolor a jakie tło etc:) A tło zostawić białe, bo kolorowe czcionki na szarości są takie nijakie i ograniczona możliwość zróżnicowania - a wchodzi tam teraz niemało osób nawet.

--edit--
Day - spox tylko, ja się nie czepiam ani nic z tych rzeczy, żeby nie było, luzik, pis end loffff...


Masz rację, ostatnio rzadko wchodziłem. Nie odbieram tego jako zaczepki, chillout:). Toleruje rozmowy na wszelkie tematy, mówię tylko że czasami trafiają się klienci których głupoty nie idzie zignorować;). Siedząc na danym pokoju, mam nadzieję że ich tam po prostu nie spotkam;)

Pozdro.
Profile CardPM
+Quote Post
suwak
post 03.09.2007 - 17:05
Post #11

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 360
Dołączył: 28.07.2007
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 1634




Rozdrabnianie tych kilku osob jeszcze na inne pokoje nie wydaje mi sie dobrym pomyslem. Rzadko jest ponad 10 osob a i tak gada sie zwykle o dupie marynie albo przechodzi sie od OOBE do zwyklych ploteczek i tak na zmiane.
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic