|
Marcin181: Nie wiem czy to Twoje pojechanie po ambicji w czymś pomoże. Szkoda że nie potrafisz inaczej zareagować. A co do Ketraba - przecież każdy musi wypracować swoją własną metodę, nie? Tobie pasuje 4+1 a innym inna metoda więc nie wmawiaj wszystkim że 4+1 jest najlepsza. Jest dobra dla wielu ludzie ale to nie oznacza że dla wszystkich. I po co te kłótnie?...
|