Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Z: Luka, Błąd, Niedociąnięcie W Metodach Na Oobe..., Z tematu o ID: 772
Spyro
post 17.08.2007 - 21:41
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 534
Dołączył: 24.06.2007
Nr użytkownika: 1375




Marcin181: Nie wiem czy to Twoje pojechanie po ambicji w czymś pomoże. Szkoda że nie potrafisz inaczej zareagować. A co do Ketraba - przecież każdy musi wypracować swoją własną metodę, nie? Tobie pasuje 4+1 a innym inna metoda więc nie wmawiaj wszystkim że 4+1 jest najlepsza. Jest dobra dla wielu ludzie ale to nie oznacza że dla wszystkich. I po co te kłótnie?...
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic