Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Za Duzo Informacji...tez Niedobrze :|
monisiaaa
post 20.08.2007 - 19:57
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 16.07.2007
Skąd: włocławek
Nr użytkownika: 1540




Jak był podobny temat albo zly dział to wywalcie tego posta gdzieśtam ;)
Jaka metode wybierac ? chce ogarnac wszystko na raz i wyprobowac co najlepsze z tego co wyczytalam w necie....

no więc...poczatki...tu czytam,tam czytam,wiadomo chce poglebiac wiedze.
ale szczerze mowiac momentami głupieje.
w ciagu dnia skupiac sie na swoich rekach...tak tak to wszystko jest sen...ok,medytacja....ok patrze sie na cos,zamykam oczy i wizualizuje sobie wszystko,smak,kolor,ksztalt ( bo takie cwiczenia pomagaja,a jak,to trzeba ),lezenie w trawie,myslenie o zyciu,przyrodzie,odciecie od swiata i ludzi...wieczorem przed snem zmeczenie,jakis ruch,zeby bylo latwiej ze wszystkim...no i przed samym snem masakra :| -> wyprobowac metode oobe czy skupic sie tylko na ld ? wybrac metode 4+1,tunel,pociag,pierscienie ? czy skupic sie na odbieraniu wibracji,pojawiania sie obrazow,a moze odliczac od 100 do 0 ? a moze olac wszystko i pozwolic snom jak zwykle miec swoj tor i czekac i zobaczyc co sie przysni...moze znowu cos sie spelni (prorocze sny obce mi nie sa )...
licze na intuicje i prosby do NF ale boje sie ze robie cos nietak i nie pyknie
mial ktos takie poczatki ?
i ktore metody wybral jako takie pierwsze z pierwszych ?
pozdrawiam.
Profile CardPM
+Quote Post
Soul
post 21.08.2007 - 00:27
Post #2

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 21.08.2007
Nr użytkownika: 1830




Interesuje sie oobe w zasadzie 3 dni mam 2 pytania 1. czy ten 10 dniowy kurs z tej strony rzeczywiscie mi pomoze w osiagnieciu oobe i czy jak juz sie naucze osiagac oobe to zawsze przezd sanem jak nawet nie bede chcial oobe bede mail te drgawki pewnie to nie bylo by przyjemnie miec je kazdej nocy ;/
Profile CardPM
+Quote Post
Noro
post 21.08.2007 - 00:53
Post #3

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 58
Dołączył: 12.08.2007
Skąd: Gryfów Śląski
Nr użytkownika: 1763




CYTAT(Soul @ 21.08.2007 - 01:27) *
Interesuje sie oobe w zasadzie 3 dni mam 2 pytania 1. czy ten 10 dniowy kurs z tej strony rzeczywiscie mi pomoze w osiagnieciu oobe i czy jak juz sie naucze osiagac oobe to zawsze przezd sanem jak nawet nie bede chcial oobe bede mail te drgawki pewnie to nie bylo by przyjemnie miec je kazdej nocy ;/


Soul... Dlaczego piszesz w temacie Moniki?

Ale postaram się Ci pomóc...
"Czy 10 dniowy kurs może Ci pomóc w osiągnięciu OOBE?"
Z jednej strony może tak, z drugiej raczej nie...
Chodzi od Twojego nastawienia do OOBE, jeśli przeczytasz sobie tylko kilka artykułów i myślisz że Ci to wyjdzie po 3 dniach to zapomnij w ogóle że się tym interesowałeś! To trzeba trenować... Trenować Trenować i jeszcze raz TRENOWAĆ! Musisz dostosować plan wyjścia specjalny dla swoich potrzeb, naucz się dostrzegać kiedy Twój umysł jest rozbudzony a ciało uśpione... Nie możesz się zniechęcać! To podstawa... Jeśli raz Ci się nie uda to pomysł, "Dzisiaj nie poszło... Ale jutro mi się uda na 100% :)" Musisz być cholernie pewny że to teraz Ci się uda!
Musisz chodzić dosłownie "NABUZOWANY" energią odo wyjścia :)
Nie oszukuj sam siebie... Jeśli się boisz, to postaw wszystko na jedną kartę - "Wychodzę i Koniec! :P"

Dodam jeszcze jeden konkretny aspekt:
Niektórym udaje się przy pierwszych próbach a inni muszą trenować długie tygodnie, miesiące...

PS. Nie kieruj się zbytnio tym co napisałem bo też interesuję się tym dopiero jakiś czas i nie wiem czy nie popełniłem jakiegoś błędu...

Czekaj na opinie innych, i następnym razem nie wcinaj się komuś do tematu... ;)
Profile CardPM
+Quote Post
Soul
post 21.08.2007 - 01:54
Post #4

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 21.08.2007
Nr użytkownika: 1830




thx na opd sry sie nie tak wjechalem do jej tematu ale szukalem szybkiem opd ;p a ten tematym wym chyba najswieszy jezeli chodzi o sama determinacje to nie mam czego sie obawiac jakes 30 min temu prubowalem i pierwszy raz nie czulem ciena straszu a to juz jakies postepy mam nadzieje ze szybko dotr do celu i jeszcze jedno Ci udalo sie wyjsc z ciala i czy pozniej nie ma tak ze jak sie relaksuje (na przyklad kladac sie spac)to za kazdym razmem masz drgawki czytalem o tym nie ktorzy pisza ze drgawi sa sa jak prubujesz zasnac to nie nurtuje opd! ;p

Ps juz nie bede sie wpychal to tematu kogos z moim ;p to poprostu pomylka xD
Profile CardPM
+Quote Post
Noro
post 21.08.2007 - 01:56
Post #5

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 58
Dołączył: 12.08.2007
Skąd: Gryfów Śląski
Nr użytkownika: 1763




Proponuje żebyś wszedł teraz na czata... Jest Spyro, on powinien Ci pomóc ;) heh

Tu masz link http://oobe.pl/park/chat/flashchat.php
Profile CardPM
+Quote Post
Spyro
post 21.08.2007 - 02:04
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 534
Dołączył: 24.06.2007
Nr użytkownika: 1375




Monisiaaa: Miło że pojawiła się kolejna dziewczyna na tym forum :) Nie dopasowywuj do siebie sposobu tak od razu. Wypróbuj ich kilka a dopiero jak któryś Ci podpasuje (zobaczysz że daje efekty) to wtedy sie za niego weź. Pierwsze z pierwszych to na Twoim miejscu wybrał bym podróże mentalne bo są łątwe. To takie jakby podróżowanie po swojej świadomości z zamkniętymi oczami. Napewno to znasz - tzw. "bujanie w obłokach" albo "odpływanie". I nie próbuj uczyć sie wszystkiego na raz bo to jest trudne. Jednego dnia skup sie na jednej rzeczy a drugiego dnia na innej. Akurat w tych sprawach możesz polegać na swojej intuicji i raczej Ci to nie zaszkodzi :)

Soul: Ten kurs Cie raczej przygotuje do OOBE a nie go nauczy. Są w nim podstawowe umiejętności które musisz opanować. A co do wibracji, to nie taka prosta sprawa, ale są ludzie którzy dostają mimowolnych wibracji kiedy już sie nauczą OOBE. Jeśli byś miał takowe to powinieneś się z tego cieszyć zamiast marudzić że to nieprzyjemne :)
Profile CardPM
+Quote Post
Noro
post 21.08.2007 - 02:08
Post #7

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 58
Dołączył: 12.08.2007
Skąd: Gryfów Śląski
Nr użytkownika: 1763




Spyro co do tych wibracji... Czy ja wiem, czy one są takie "nieprzyjemne" śmieszne są i tyle :)
Nawet fajne... heh

To są moje osobiste odczucia :P
Profile CardPM
+Quote Post
Spyro
post 21.08.2007 - 02:21
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 534
Dołączył: 24.06.2007
Nr użytkownika: 1375




W apogeum nie są zbyt przyjemne, uwierz na słowo
Profile CardPM
+Quote Post
Noro
post 21.08.2007 - 02:27
Post #9

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 58
Dołączył: 12.08.2007
Skąd: Gryfów Śląski
Nr użytkownika: 1763




Nie mam zamiaru porównywać moich wibracji, do wibracji w apogeum.
Oddaje Honor ;)
Profile CardPM
+Quote Post
Soul
post 21.08.2007 - 02:42
Post #10

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 21.08.2007
Nr użytkownika: 1830




Dzieki spyro za objasnienie teraz wiem bardziej jak do tego podejsc ni9e tak ze przeczytam ten poradnik i na pewno bede wiecec wszystko ale bede wieciec na czym to polega i w koncu wiedziec jak cwiczyc ten stan oobe
poprostu niezamowicie chce osiagnac ten stan i wieze ze mi sie to uda xD
Profile CardPM
+Quote Post
monisiaaa
post 21.08.2007 - 06:37
Post #11

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 16.07.2007
Skąd: włocławek
Nr użytkownika: 1540




dzieki Spyro ;)
Soul -> poczatkowe zadania z kursu wydawaly mi sie banalne np ta reklaksacja...ale to wszystko pozniej sie przydaje,uwierz :)...wiec do roboty ! :)
a jak osiagniesz oobe to sam zobaczysz ze nie bedzie mowy zeby nie chciec tylko more and more doswiadczen z tym zwiazanych...nie wiem,ja nie mialam,ale jestem tego pewna.
Profile CardPM
+Quote Post
Angello
post 21.08.2007 - 09:10
Post #12


Guests








CYTAT(Spyro @ 21.08.2007 - 03:21) *
W apogeum nie są zbyt przyjemne, uwierz na słowo

Jeśli zaskoczą to mogą trochę przestraszyć, ale moje zawsze są przyjemne. Przynajmniej ja tak je odbieram. Szczególnie fajne jak są połączone z lotem przez tunel i piskiem rozrywającym głowę. Świetne uczucie, chociaż można się przestraszyć.

Sorry za tego oftopa.
+Quote Post
daywalker
post 21.08.2007 - 18:13
Post #13

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Najpierw zastanów się czego tak naprawdę pragniesz. Wizualizacje, medytacje, czakryzacje... nie są wcale konieczne. Najważniejszą rzeczą myślę jest przybliżenie, poznanie płaszczyzn niefizycznych. Będziesz wiedziała po prostu czego się spodziewać, i jak się w tym wszystkim odnaleźć. W tym celu posłużą ci książki których to tytułów raczej nie muszę wymieniać. Nie jest istotne jak coś robisz, tylko czego chcesz. NP i tak zawsze nam pomagają, chociaż możesz tego nie zauważyć. Na samym początku odrzuciłbym wszystkie metody oparte na wizualizacji, oraz próby wyjścia z ciała przed snem. Są one na tyle nieskuteczne, że po prostu szkoda na to czasu i twojego wysiłku. LD może być fajną zabawą, jednak to wyjście z ciała da ci prawdziwą satysfakcje. Jeżeli to jest właśnie to czego pragniesz, zacznij od zaraz. Kombinuj z ilością snu, oraz czasem na rozbudzenie. W końcu znajdziesz technikę, która będzie ci odpowiadać. Nie bez powodu połowa forum krzyczy 4+1. Jest to po prostu najprostsza droga, którą można dowolnie modyfikować.

Pozdro.
Profile CardPM
+Quote Post
monisiaaa
post 22.08.2007 - 07:54
Post #14

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 12
Dołączył: 16.07.2007
Skąd: włocławek
Nr użytkownika: 1540




ok dzieki :)
no wiem...przy 4+1 byly jak do tej pory najlepsze efekty,piski w uszach,te sprawy ;)
no coz
to do zobaczenia w astralu kiedystam :D
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic