CYTAT(Draq @ 07.09.2007 - 15:47)

Ostatnio w gdy dość byłem dostrojony do fizyczności, to probowałem kopnięcie 720 i 540 hehe. Mishah wie o co chodzi :D. Jak się obracałem szybko to obraz leciutko się zamazywał, jak stanąłem było ok. Teraz nie boje się wykonywać tych kopnięć w realu, w oobe zwalczyłem ten strach :).
Ja próbowałem robić salto w tył (udane), robić gwiazdę, rundaka, chodzić na rękach i o ile potrafię to zrobić bez problemu na jawie to w poza muszę przyznać, że cienko to wychodzi. Próbowałem z powodzeniem powtórzyć znane mi z reala kopnięcia. Za to w POZA mam parę umiejętności, które nie przenoszą się na reala np. w POZA jestem niesamowitym tancerzem, to co w tańcu z gwiazdami to straszna amatorszczyzna :), za to w rzeczywistości mam drewniane ucho i nie czuję rytmu. Więc to, że jestem mistrzem tańca w OOBE i LD nie przekłada się na umiejętności TU. Ale kurde to jest jakieś niesamowite, TAM kiedy zaczynam tańczyć to coś we mnie wstępuje i powiedzenie, że "coś mnie wyraża" które normalnie strasznie mnie śmieszy, doskonale ilustruje to co się ze mną wtedy dzieje. Tyle z mojej strony o nauce w POZA.