|
czy ja wiem... może jednak, swoje hobby pisać lepiej na forum poświęconym właśnie temu hobby ;)
to mimo wszystko jest forum o OBE -- choć sam bym był za pewnymi podkategoriami dodatkowymi (np. ld, wszystko o wibracjach, focusy, metody i powiązane, wyjście, mój pierwszy raz, problemy, sny, etc) nawet w HP bym dał: powiązane z obe, ezoterocośtam, zabawy, inne...
ale najpierw trzeba przekonać gienerała do tego :)
rozbicie forum na więcej kategorii zmusi każdego w tym zwłaszcza nowego do rozejrzenia się po nim i sięgnięcia do określonych tematycznie wątków - łatwiejszy dostęp do wiedzy, usability, kategorii więcej - same plusy... no i nie ginęłyby tak szybko tematy, które warto by mieć czasem na wierzchu - jakieś archiwum, dla postów starszych niż.... hmmm... starych dosyć.
|