Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 117
Dołączył: 13.06.2007
Nr użytkownika: 1314
Hej! Jeżeli lubisz ściągać na komórkę gry, dzwonki itp, a nie chcesz płacić jak za złoto polecam tę stronę: http://wdtk.pl/index.php wystarczy się zalogować i masz wszystko czego dusza zapragnie ;) Miłego ściągania :P
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 465
Dołączył: 26.01.2007
Nr użytkownika: 454
CYTAT(Marcin181 @ 13.10.2007 - 23:37)
a znajde gre na moj model polifonicznej komórki? 3510i?? xD
Tm ciezko w ogóle cokolwiek znaleźć. Gry rzadko kiedy są podpisane jakimś konkretnym modelem. Po porstu wszystko trzeba ściągnąć i przetestować samemu...