CYTAT(Raziel @ 29.10.2007 - 22:38)

Silverek mam identyczny problem co ty, który wisi mi nad głową. Miałem B12 która już się skończyła. Myśle o tym czy by nie pójść i znowu jakies zaswiadczenie wziąć od specjalisty, tylko nie wiem czy teraz to poskutkuje. Jak tam przyjde to możliwe że dojebią mi jakąś karę czy coś za niestawianie się ponad pół roku. Listy przychodziły ale nikt ich u mnie w domu nie odbierał (z 5 czy 6 przyszło) a ja w tym czasie byłem za granicą. Za niecały miesiąc znowu spadam z tego kraju, ale przedtem się wymelduję na czas określony. Po prostu przeczekam za granicą... Wkurwia mnie to wojsko, czuję że nie jestem wolny w tym kraju, NIE PóJDę TAM NIGDY. Nikt mnie nie będzie do tego zmuszał, to nie jest w moich planach...kurwa 9 miesięcy wyjęte z życiorysu. eh...powinni wprowadzić ochotniczą służbę...
Wiesz Raziel jeżeli miałbyś znowu jakieś lekarskie papiery to prawdopodobnie dostał byś ponownie kategorie B. Miałem podobnie, zresztą nie tylko ja. Widziałem ludzi naprawdę niezdolnych do służby. Wiesz co mieli ? Oczywiście B. Tak można do usranej śmierci. Za nieodbieranie poleconych kierują sprawę do prokuratury czy jakoś tak. Ja też nie odbierałem listów przez jakieś pół roku. W końcu tam pojechałem to coś tam dupcyli no że jeszcze trochę i sprawa trafiła by do prokuratury. Kolega przez rok się nie stawił. To przyszedł do niego dzielnicowy i po prostu kazał mu się zgłosić wku. Jeżeli spadasz za granicę to wymelduj się. Po roku czy dwóch wku ponoć ciebie wykreśla z listy i masz spokój do końca życia. Zasrane wojo niestety komplikuje mi całe życie ale co zrobić. Żyjemy jak w średniowieczu. Życzę powodzenia. :)
CYTAT(Namaste @ 29.10.2007 - 23:21)

Trzeba było iść na ochotnika to byś się dostał do Komandosów ja tak zrobiłem odbębniłem 12 miesięcy i nie żałuje można potem zostać na stałe jak się chce jednak Marcin181 respekcik dla ciebie bo jak czytam wypowiedzi co poniektórych to mnie bierze nasi przodkowie się w grobach przewracają ciekawe za co walczyli ZA WOLNĄ NIEPODLEGŁĄ POLSKĘ z obywatelami co mają ten kraj w dupie gdyby tak każdy myślał o unikaniu wojska i w czasie zagrożenia dać nogi za pas to z pewnością kraj ten by nie istniał a Polacy lizali by dupy swoim panom Niemcom albo Rosjanom bo to nam szykowali trochę więcej posłuchajcie osób starszych co wojnę przeżyli to się dowiecie jak nas traktowali Niemcy(nie wszyscy) i Rosjanie(nie wszyscy) JESTEM PATRIOTĄ I JESTEM Z TEGO DUMNY!
No i huj że walczyli. To że oni walczyli tzn że ja ma też walczyć ?. Ja mam w dupie wojsko, wojny i zagrożenie. Dlaczego mam narażać własne życie za błędy i ambicje polityczne ? Wojny powstają tylko i wyłącznie przez chorą politykę oraz pojebanych ludzi. Przecież to jest nam zupełnie niepotrzebne. Po huj nam wojsko, wojny, broń atomowa. Przecież przez to tylko cierpimy. Nie tylko my ludzie ale i cała planeta. A te debile wciąż się zbroją. Historia nie raz pokazała, baaa wciąż pokazuje jak wyniszczamy siebie nawzajem. Powiedz czy to jest nam potrzebne do życia ? Nieeee. Ludzie tego niestety nie rozumieją i zasłaniają się jakimś tam patriotyzmem. Żal.pl