Tak sobie pomyślałem żeby założyć temat , który w jakiś sposób zbliży nas do siebie.
Myśl ta chodziła mi po głowie od paru dni.
O co chodzi?Nagrywamy się przy pomocy zwykłego pc-towego mikrofonu hehehe i zapisujemy to w formacie mp3.
Następnie wrzucamy plik na jakiś serwer do przechowywania danych i wklejamy tu linka.
Mówcie o wszystkim i o niczym. Można zaśpiewać piosenkę, złożyć życzenia, cokolwiek :)No to ja zaczynam. Proszę o wyrozumiałość, byłem bardzo zdenerwowany . Oj bardzo, bardzo. Język mi się plątał hehe.
Ale dobra jest, przynajmniej wyszło naturalnie, przecież nie będę czytał jakiegoś wcześniej przygotowanego tekstu z kartki hehe:)
http://www.speedyshare.com/505227629.html-------ten link wygasł niestety :)
Tu jest Nowyhttp://www.speedyshare.com/807273847.html