CYTAT(Drag0n @ 29.12.2007 - 10:13)

Tak, masz naenergetyzować czakry, dawno tego nie robiłem, wczoraj spróbowałem i efekt widać było odrazu, czakry szybko sie doładowaly, zaczałem od dolnych czakr i tak po kolei w góre, gdy doszedłem do ostatniej czakry (3 oko) czułem sie cudownie, to naprawde pomaga.
Dokładnie wygląda to tak: w stanie relaksacji ,lub na ''przełomie'' między jawą,a zaśnięciem wyobrażasz (lub jeśli potrafisz,to szczegółowo wizualizujesz) sobie dłonie -Twoje dłonie nabierające energię i przenoszące je najpierw do czakry podstawy-tu możesz sporo ładować, a później do pozostałych.Każdorazowo te ręce wykonują ruch po zaczerpnięciu do ''wyładowania''energii w każdej z czakr.