|
Jak dla mnie, temat jest niejasny,
Chciałbym zebrać tutaj wszystkie informacje na temat totemicznego zwierzęcia (Czym jest to zwierzę, przydałby się opis, o co chodzi) które prowadzi przez świat OOBE. (Co prowadzi, kogo prowadzi, o co chodzi. Tu znowu brak konkretu)
W jednym z tematów, "Boty Boty Boty" opisałem, wycie wilka, podczas oobe, leżałem wtedy w ospuo, i wyłem, a to wycie, zdawało się przenikać cały astral, potężne doświadczenie. Jakby odezwała się pierwotna natura. ;DD
|