Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Totemiczne Zwierze, totemiczne zwierze które prowadzi...
Kajetanmalyevil
post 07.09.2008 - 14:02
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 286
Dołączył: 11.09.2007
Skąd: Nowy Targ (Podhale)
Nr użytkownika: 2045




Witajcie,dawno nic nie pisałem i mam nadzieje ze administratorzy sie nie dowalą w sprawie tamatu (bez obrazy oczywiście) Chciałbym zebrać tutaj wszystkie informacje na temat totemicznego zwierzęcia które prowadzi przez świat OOBE

Dziekuje i Pozdrawiam :

Administratorów i OOBE-znanych


kajetanMalyEvil

sorrow : W imieniu zespołu moderatorów zapewniam ,że temat nie zostanie zamkniety bo ... jest fajny :)
Profile CardPM
+Quote Post
set.h
post 07.09.2008 - 15:37
Post #2

instytutnoble.pl
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 783
Dołączył: 28.05.2007
Nr użytkownika: 1224




Sprawa nie jest prosta bo zdobycie zwierzęcia mocy nie jest łatwe. OBE może stać się podróżą szamańską z wszelkimi jej atrybutami. Kiedyś spotkałem podczas jednej z podróży siedzące na schodach 2 bobry które zapytane zaoferowały mi ciekawą konwersację. Mimo wielu prób nie udało mi się do tej pory pozyskać zwierzęcia mocy :(.
Profile CardPM
+Quote Post
Spyro
post 07.09.2008 - 15:55
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 534
Dołączył: 24.06.2007
Nr użytkownika: 1375




Nie wiem o co chodzi, ale tez spotkalem sie w OOBE czyms na styl pol zwierzecia, pol humanoida. Sprecyzuj pytanie
Profile CardPM
+Quote Post
Kajetanmalyevil
post 10.09.2008 - 10:12
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 286
Dołączył: 11.09.2007
Skąd: Nowy Targ (Podhale)
Nr użytkownika: 2045




CYTAT(Spyro @ 07.09.2008 - 16:55) *
Nie wiem o co chodzi, ale tez spotkalem sie w OOBE czyms na styl pol zwierzecia, pol humanoida. Sprecyzuj pytanie


Wybacz ale niema co sprecyzowac poniewarz nie zadalem żadnego pytania tylkko napisalem abyscie podawali tu wszelkie informacje na tan tamat,ogolnie JEŚLI KTOŚ WIDZIAL JAKIES ZWIERZE W OOBE ALBO MIAL JAKIS KONTAK Z JAKIMS ZWIERZECIEM POZA CIAŁEM NIECH NAPISZE!!!
Profile CardPM
+Quote Post
SORROW
post 10.09.2008 - 10:26
Post #5


Guests








A liczą się na szybko ''stworzone'' w eldiku czworonogi ? Zawsze odpowiadają na pytania w taki sposób , jakby znały moje mysli ...
+Quote Post
Kajetanmalyevil
post 10.09.2008 - 18:46
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 286
Dołączył: 11.09.2007
Skąd: Nowy Targ (Podhale)
Nr użytkownika: 2045




CYTAT(SORROW @ 10.09.2008 - 10:26) *
A liczą się na szybko ''stworzone'' w eldiku czworonogi ? Zawsze odpowiadają na pytania w taki sposób , jakby znały moje mysli ...


Oka,Mam pomysl niech każdy kto bedzie o tym opowiadal niech napisz pod spodem wytluszczonym napisem czy to bylo w OOBE czy LD :))
Moga tez byc Podróże Mentalne :D Ogolnie we wszystkich stanach maszego umyslu :))
Profile CardPM
+Quote Post
set.h
post 10.09.2008 - 18:55
Post #7

instytutnoble.pl
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 783
Dołączył: 28.05.2007
Nr użytkownika: 1224




Generalnie kontakt ze zwierzęciem w OBE jest zawsze bardzo ważny i korzystny. Z praktyki szamanizmu należy się jednak wystrzegac kontaktów ze zwięrzętami udomowionymi jak np psy. Co do kotów to są podzielone zdania ale lepiej uważać na te małe udomowione. Zwierzęta sa emanacją mocy, często służą pomocą ale podobno to zupełnie samodzielne byty które mogą zawrzeć z nami sojusz dzięki któremu obie strony mogą skorzystać. Mogą być źródłem wiedzy lub też potężnym sprzymierzeńcem w przypadku zagrożenia.
Profile CardPM
+Quote Post
Deidara
post 11.09.2008 - 17:00
Post #8


Guests








mógłbym sie dogadac ze swoim kotem jakbym wyszedl poza cialo? tzn ze teraz nie rozumiem go a on chyba mnie, ale w oobe mozna prawie wszystkie wiec moze jednak?
+Quote Post
Karoru-senpai
post 11.09.2008 - 17:16
Post #9

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 95
Dołączył: 09.07.2008
Skąd: Radom
Nr użytkownika: 4780




Dobra to ja gekona zagadam jak można ^^
Profile CardPM
+Quote Post
SORROW
post 11.09.2008 - 17:43
Post #10


Guests








Nie wydaje mi się jednak ,żeby kiedykolwiek doszło do spotkania w ten sposób z ''prawdziwym'' zwierzęciem. To raczej istota powstała na skutek eskalacji naszych emocji. Zwykła skumulowana energia- atrapa niezależnie, czy w eldiku, czy oobe .
+Quote Post
warmine
post 11.09.2008 - 17:52
Post #11

Dusza Towarzystwa
Grupa: Moderator
Ikona Grupy
Postów: 384
Dołączył: 24.11.2007
Skąd: Opole
Nr użytkownika: 2685




Mnie się w oobe dwa razy pojawiła postać wilka. Nawet zostałam przez owe zwierzę wyciągnięta z ciała. Jakby mnie zmuszało do wyjścia, a potem przez całą podróż mi towarzyszyło, ale już neutralnie.
Profile CardPM
+Quote Post
SORROW
post 11.09.2008 - 18:27
Post #12


Guests








CYTAT(warmine @ 11.09.2008 - 18:52) *
Mnie się w oobe dwa razy pojawiła postać wilka. Nawet zostałam przez owe zwierzę wyciągnięta z ciała. Jakby mnie zmuszało do wyjścia, a potem przez całą podróż mi towarzyszyło, ale już neutralnie.

Nawet wiem kiedy ...
:)
+Quote Post
Kajetanmalyevil
post 11.09.2008 - 19:19
Post #13

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 286
Dołączył: 11.09.2007
Skąd: Nowy Targ (Podhale)
Nr użytkownika: 2045




Hmmm Moze owe zwierzęta odgrywaja jakaś bardzo ważna rolę jesli chodzi o OOBE,LD itp. :)
Profile CardPM
+Quote Post
Kajetanmalyevil
post 26.11.2008 - 17:44
Post #14

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 286
Dołączył: 11.09.2007
Skąd: Nowy Targ (Podhale)
Nr użytkownika: 2045




Hej Hej! OOBE-Maniacy ! Nie spać przed komputerami hehe ;)) Naprawde nie ma wiecej informacji na ten temat?? Musicie coś wiecej wiedziac ;)) Wieże w Was i jestem pewny ,że jeszcze cos napiszecie w tej sprawie.

Pozdrawiam: Kajetanmalyevil

[u]OOBE MANIACY DO BOJU!!!![/u]
Profile CardPM
+Quote Post
Noobek
post 05.12.2008 - 00:15
Post #15

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 465
Dołączył: 26.01.2007
Nr użytkownika: 454




CYTAT(set.h @ 10.09.2008 - 18:55) *
Z praktyki szamanizmu należy się jednak wystrzegac kontaktów ze zwięrzętami udomowionymi jak np psy.

A można wiedzieć, dlaczemużto?
Czasem będą w stanie takiego półsnu mam wrażenie, jakby pies próbował do mnie mówić. Czasem wyłapuję jakieś myśli, odczucia, ale nigdy konkretne zdania. Po rozbudzeniu się oczywiście okazuje się, że pies położył się obok lub na mnie.
Profile CardPM
+Quote Post
laelkrol
post 23.12.2008 - 01:20
Post #16

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 14
Dołączył: 21.12.2008
Nr użytkownika: 6551




Również dołączam się do powyższego pytania.
A i mam jeszcze jedno. Czy nie jest możliwe, że zwierzęta, jako te najbardziej 'prymitywne' myślące istoty miewają oobe, nieraz widziałem jak mój pies śni(może zwierzęta nie śnią, tylko mają o.b.). Sądzę, że świat zwierząt to świat magii, one są związane z magią. Myślę też, że wyczuwają energię i aurę. Wszystko co żyje ma duszę, wszystko co ma duszę ma dostęp do astrala. Kiedy np. wilk jest w oobe, nie boi się nas, zna ten świat, bo od szczeniaka co noc spędza tam 1/2 swojego życia.
PODSUMOWUJĄC Moja teoria jest taka:
zwierzaki nie śnią, lub śnią zwykłym snem rzadko, a normalnie podczas "snu" mają oobe.

Wariat ze mnie :p

Cya!
Profile CardPM
+Quote Post
Zuben
post 23.12.2008 - 09:43
Post #17


Guests








Zauważmy że zwierzęta są wyczulone na "astrlane rzeczy" często się słyszy że pies na kogoś szczeka a tam nikogo nie ma...
+Quote Post
HotSauce
post 23.12.2008 - 11:27
Post #18

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 7
Dołączył: 14.12.2008
Nr użytkownika: 6497




Taaaak mój pies miał ostatnio takie wiksy :) Biegał po domu i ciągle na cos innego sie patrzyl sam sie troche przestraszyłem
Profile CardPM
+Quote Post
Kajetanmalyevil
post 04.01.2009 - 04:23
Post #19

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 286
Dołączył: 11.09.2007
Skąd: Nowy Targ (Podhale)
Nr użytkownika: 2045




hmm w tym musi cos byc tez macie takie zdanie OOBE-MANIACY ? Kiedy zdechł pies mojego dziadka śmiło mi się że sie z nim bawie nad rzeka a to dziwne bo jak ktoś umrze z mojej rodziny to nastepnego dnia sni mi sie ta osoba z innymi czlonkami rodziny ktorzy zmarli a ten pies byl z tymi czlonkami co o tym myslicie ?
Profile CardPM
+Quote Post
Alex
post 04.01.2009 - 10:21
Post #20

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 51
Dołączył: 23.12.2008
Nr użytkownika: 6572




że pies to członek rodziny :)
Profile CardPM
+Quote Post
Qursant
post 04.01.2009 - 13:53
Post #21


Guests








Jak dla mnie, temat jest niejasny,

Chciałbym zebrać tutaj wszystkie informacje na temat totemicznego zwierzęcia
(Czym jest to zwierzę, przydałby się opis, o co chodzi)
które prowadzi przez świat OOBE. (Co prowadzi, kogo prowadzi, o co chodzi. Tu znowu brak konkretu)

W jednym z tematów, "Boty Boty Boty" opisałem, wycie wilka, podczas oobe, leżałem wtedy w ospuo, i wyłem, a to wycie, zdawało się przenikać cały astral, potężne doświadczenie. Jakby odezwała się pierwotna natura. ;DD

+Quote Post

Go to the top of the page
2 Stron V   1 2 >
Start new topic