CYTAT(PurpleCat @ 27.11.2009 - 21:35)

Dlaczego korzystne napisz coś więcej. Kasowanie wartościowych postów uważam za zbędne ile by lat nie miały.
Korzystne, dlatego, ze dosc czesto zdarza sie pisanie nie na temat w danym temacie, czasem nawet czlowiek zamiast napisac do kogos prosbe o nr. gg napisze po prostu takiego posta. Wtedy mozna ustawic np. 1dniowego autodela i po klopocie, tzn offtop bylby mniej wkurzajacy. No i uwazam, ze to swietny bajer.
Nie pisze przeciez o usuwaniu postow (wszystkich), tylko tych nie na temat. Zle mnie zrozumiales po prostu.