CYTAT(nieq @ 06.01.2010 - 09:53)

Witam gadajac z kolega RAZIEL'em wpadlem na pomysl zeby odwiedzic naszego OBEMANIAKA, z racji tego ze raziel jest z jego okolic wrecz bardzo blisko sam sie na to zgodzil(pod wpływem alkoholu), zaproponowal zeby napisac jakas petycje, ze jestesmy zniesmaczeni jego naglym odejsciem, PISZCIE !
(sorry ze wszystko w jednym zdaniu i z bledami ale sie spieszylem ;))
Naczelny Obemaniak musiał mieć jakiś ważny powód by opuścić to forum, a Wy nawet nie potraficie uszanować jego decyzji, żal. Chyba znacie to powiedzenie, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi.