CYTAT(diaboliq @ 09.05.2013 - 18:33)

Starajcie się nie pić dużo alkoholu bo to z jednej strony osłabia wibracje a z drugiej zanieczyszcza nasze ciało astralne czyli duszę! Jak mówi Bóg "Alkoholicy, Narkomani i Erotomani nie wejdą do Królestwa Niebieskiego!" Nie piszę tego bo jestem jakoś bardzo religijny samemu zdarza mi się za dużo wypić i dlatego was przestrzegam. Nałogi są dla cieniasów;)
Więc jestem Cieniasem, zapierdzielam pracue w 30 -stopniowym gorącu jeszcze mam czas na basen a jak jest wolne daje ostro w palnik potrafie wypic ponad 10 piw i jeszcze flaszeczki nei odmówie w wolnych chwilach pale Jointy wiem wiem, osłabic moze to wibracje ale nie wierze w teksty typu nie wejde do królestwa neibieskiego większosc pism ,,świetych'' było pisane w czasach kiedy palono kobiety na stosie, a Ciebie by nazwano heretykiem że wierzysz w oobe. Szczerze mam to w trzech literach. Jestem po pracy machne dwa piwa i tak będe mieć świadomy sen jak zawsze zresztą. Jak bym miał się ograniczać nad czymś co jest według mnie sprawdzone czyli oobe, to nie czół bym jakości życia...
Odrębny stan świadomości pod wpływemn alko czy urzywek jest to szamanizm, mam czasami pokręcone wizje z opiekunami. Wszystko zależy od tego jakim jesteś człowiekiem, chociaż odradził bym ludziom by nie byli tacy jak ja i nie byli podatni na urzywki. Erotomani nie wejdą do królestwa niebieskiego tylko że po seksie jak robie dobrze mojej kobiecie mam piękne oobe, nie poto bóg stworzył nas w taki sposób byśmy z tego nei korzystali. Jesteśmy tylko ludzmi a depresje tworzą inni co maja zbyt płytkie myślenie by nie zrozumieć drugiego człowieka....
Jeseście boskim pierwiastkiem dziećmi bożymi, czy nie kochali byście swoje dzieci bo piją ?? czy bakają lolki a potrafią pracować i nie siedzą pod budką z piwem?? ja bym kochał więc musimy odsunąć cieniasów potrafiących zatroszczyc sie o rodzine i tych co maja to w .... i są złymni ludzmi. Znajdzmy dobro, tymczasem ide spac po nocce i po dwóch pysznych tyskaczach !!:) wszystko z umiarem a jak zdarzy wam się cos więcej to nie miejscie wyrzutów grunt to odnaleźdz swoja drogę ,,jesteście wyjatkowi''