CYTAT(Dusza @ 04.10.2007 - 19:06)

Kiedy sie nic nie chce,,, nie ma sie sily. Nie ma sie nawet checi na ld czy obe mimo , ze tam przewaznie dobry rzeczy sie przytrafiaja. Ma sie wrazenie swojej bezsilnosci na wszystko..... i co wtedy ;(
Co dalej pytasz Przyjacielu ??? Posłuchaj rady soriego :
ZAKOCHAJ SIE !!!!
co prawda to nie wiosna , ale ... na romansik dobra każda pora , a i depresja sobie w ch*j pójdzie ...
Na przesyt (OBE -przesyt) także jest rada .Daj sobie spokój -totalny spokój na jakiś czas-tydzień ,lub dwa .Wtedy LD-ki same zaczną przychodzić .Podświadomość zacznie się wQrwiać .