Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
3 Stron V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Wybory Do Parlamentu
Sondaż dla TVN :D
Nie możesz zobaczyć wyniku ankiety zanim nie zagłosujesz. Zaloguj się i zagłosuj, aby zobaczyć wynik.
Suma głosów: 39
Goście nie mogą głosować 
Raziel
post 16.10.2007 - 23:50
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 163
Dołączył: 13.10.2006
Skąd: 50°06'59.0"N 18°59'09.9"E TYCHY
Nr użytkownika: 154




W Hyde Parku można wszystko, wiec postanowiłem stworzyc sondę wsrod naszej społeczności obemaniakowej nt. wyborów do parlamentu. Jestem ciekawy na którą partię bedziecie głosować :) albo na którą byście głosowali.
Aha tylko bez jaj, prosze o poważne podejscie do ankiety :)
Profile CardPM
+Quote Post
Majster
post 17.10.2007 - 09:12
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1095
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Gorzów
Nr użytkownika: 2298




Zdecydowanie PO!
Profile CardPM
+Quote Post
silverek84
post 17.10.2007 - 09:31
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




Ja będę trzymał się twardo i na nikogo nie oddam głosu. Ponieważ polityka podobnie jak media i religia to syf który niszczy i manipuluje społeczeństwem. Powinni to wszystko wyje*** w piz*u.
Profile CardPM
+Quote Post
Discoverer
post 17.10.2007 - 10:06
Post #4

OBE Maniak 41
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 224
Dołączył: 01.09.2006
Nr użytkownika: 55




Jako ze niema partii OBE to alternatywą niech bedzie PO ;)
Profile CardPM
+Quote Post
suwak
post 17.10.2007 - 11:02
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 360
Dołączył: 28.07.2007
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 1634




LPR to NIE jest Liga Polskich Rodzin!!! To Komitet Wyborczy Liga Prawicy Rzeczypospolitej, w ktorej sklad wchodza 3 partie (LPR, PR, UPR). Trzy rozne partie - jedna lista!
Profile CardPM
+Quote Post
Raziel
post 17.10.2007 - 11:28
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 163
Dołączył: 13.10.2006
Skąd: 50°06'59.0"N 18°59'09.9"E TYCHY
Nr użytkownika: 154




Masz rację suwak, wybacz, przeoczyłem to. Już naprawione już możesz głosować na LPR :D:D:D
Profile CardPM
+Quote Post
suwak
post 17.10.2007 - 12:12
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 360
Dołączył: 28.07.2007
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 1634




:D
Profile CardPM
+Quote Post
Majster
post 17.10.2007 - 12:22
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1095
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Gorzów
Nr użytkownika: 2298




CYTAT(suwak @ 17.10.2007 - 12:02) *
LPR to NIE jest Liga Polskich Rodzin!!! To Komitet Wyborczy Liga Prawicy Rzeczypospolitej, w ktorej sklad wchodza 3 partie (LPR, PR, UPR). Trzy rozne partie - jedna lista!

Polecam lekturę PKW, NIE ma czegoś takiego jak Liga Prawicy Rzeczpospolitej! To jest znany mankament polskiego społeczeństwa przyjmują za prawdę to co mówią w TV, oczywiście nie mówię o wszystkich lecz jest ich znacząca grupa. Ty jako OBE wojownik tym bardziej nie powinieneś się dać i szukac i się dowiadywać, ale nie szkodzi każdy może się pomylić ;P. By nie być gołosłownym oto link:
http://wybory2007.pkw.gov.pl/SJM/PL/KOMITETY/index.htm
Pozdrawiam. ;)
Profile CardPM
+Quote Post
suwak
post 17.10.2007 - 12:51
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 360
Dołączył: 28.07.2007
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 1634




Wielkie nieba! Rzeczywiscie! Bylem pewien, ze ten Komitet Wyborczy nazywa sie Liga Prawicy Rzeczypospolitej, a to tylko "porozumienie wyborcze" sie tak nazywa... ale wpadka :/ Dzieki Majster za doinformowanie i przepraszam Cie Raziel za wprowadzenie w blad i zamieszanie. :>

Chociaz jeszcze mozna by sie przyczepic do "Na którą partię oddasz swój głos?", bo w sumie LPR to nie partia tylko KW z 3 partiami :D, ale dobra, nic juz nie mowie. :X
Profile CardPM
+Quote Post
Raziel
post 17.10.2007 - 13:12
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 163
Dołączył: 13.10.2006
Skąd: 50°06'59.0"N 18°59'09.9"E TYCHY
Nr użytkownika: 154




niech będzie ze LPR to (jak to pisze Wiki-wyrocznia ) porozumienie wyborcze :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Prawicy_Rzeczypospolitej
o i tam nawet jest takie zdanie- " Liga Prawicy Rzeczypospolitej nie utworzy komitetu wyborczego, lecz jej kandydaci będą startować z list Ligi Polskich Rodzin."

/edit
to w sumie powinienem zmienic z powrotem na Lige Polskich Rodzin
Profile CardPM
+Quote Post
suwak
post 17.10.2007 - 13:26
Post #11

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 360
Dołączył: 28.07.2007
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 1634




CYTAT(Raziel @ 17.10.2007 - 14:12) *
to w sumie powinienem zmienic z powrotem na Lige Polskich Rodzin
No w sumie powinienes :S
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 17.10.2007 - 13:40
Post #12

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Nigdy w życiu nie pójde głosować mordy sie zmienia a burdel bedzie taki sam.Im chodzi tylko o stołki co udowodniła liga polskich elit łącząc sie z partią zupełnie odmiennna ideologicznie.

EDIT
Błędem jest myślenie że ma sie jakikolwiek wpływ na ten chlew politycy to struktury autonomiczne i chodzi im tylko o kase.Wybory to tylko pytanie kto bedzie mial jej wiecej.
Profile CardPM
+Quote Post
Raziel
post 17.10.2007 - 13:59
Post #13

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 163
Dołączył: 13.10.2006
Skąd: 50°06'59.0"N 18°59'09.9"E TYCHY
Nr użytkownika: 154




no jak chcesz sie tylko przyglądać zmianom a nie sie do nich przyczyniać to prosze bardzo wolny wybór. To tylko zabawa :D , bo życie to tylko gra :)
Profile CardPM
+Quote Post
Angello
post 17.10.2007 - 14:38
Post #14


Guests








By żyło się lepiej. - [PO]
+Quote Post
silverek84
post 17.10.2007 - 14:43
Post #15

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




CYTAT(twistoid @ 17.10.2007 - 14:40) *
Nigdy w życiu nie pójde głosować mordy sie zmienia a burdel bedzie taki sam.Im chodzi tylko o stołki co udowodniła liga polskich elit łącząc sie z partią zupełnie odmiennna ideologicznie.

EDIT
Błędem jest myślenie że ma sie jakikolwiek wpływ na ten chlew politycy to struktury autonomiczne i chodzi im tylko o kase.Wybory to tylko pytanie kto bedzie mial jej wiecej.


Popieram ciebie w 100 % twistoid. :)
Profile CardPM
+Quote Post
Drag0n
post 17.10.2007 - 17:36
Post #16

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691




PO (Platforma Obywatelska)
Profile CardPM
+Quote Post
kamil
post 17.10.2007 - 17:53
Post #17

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 257
Dołączył: 08.10.2006
Nr użytkownika: 144




PO
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 17.10.2007 - 18:59
Post #18


Guests








Ludzie uważajcie z tą przesadną miłością do platformersów.

Wszyscy politycy są tacy sami. Nie kocham platformy, nie lubię pana Tuska.

Tak, tak, wiem, wiem, najważniejsze to odsunąć PiS od władzy.

Niestety PO to też prawica tylko trochę mniej radykalna.

A jeżeli prawica to znowu będziemy obserwować włażenie kościołowi w tyłek(wydawanie paru milionów złotych z publicznej kasy na świątynie opatrzności hehe, ja też mogę sobie założyć religię, ciekawe czy rząd wypłaciłby mi parę baniek na moją świątynię hehe, no co wyznawcy wszystkich religii w naszym kraju powinni być traktowani tak samo, równo).

Tak, tak wiem, jest jeden cel , cel najważniejszy, odsunąć PiS odsunąć PiS, no ale trochę mnie to wkurza, że wszyscy tak są za PO.
Odnoszę wrażenie, że niektórzy ludzie podejmują decyzję o głosowaniu na PO tylko na takiej podstawie, że PO jest cool, że jest to w modzie, że każdy młody człowiek jeśli chce być spoko ziom to musi zagłosować na partię Donalda.

Pan Tusk chyba kiedyś mówił coś o płatnych studiach, podoba wam się to? Bo mi nie.
Ten cały podatek liniowy też jakoś mi się nie widzi.

Ja głosuję na LiD, wiem, wiem, zaraz powiecie, że to komuniści, że komunizm był zły, w naszym kraju panuje stereotyp komunisty (sprytnie wykorzystywany przez liderów partii prawicowych), że lewica już wystarczająco się skompromitowała. Proszę bardzo mówcie sobie.

Jeżeli PiS wygra to ja będę winny OK nie ma sprawy, nie zagłosuję na PO.
Nie będę głosował wbrew sobie, najbliżej moich poglądów jest LiD .

PS>
Olek!!!!! Mordo ty moja!!!! hehehe
+Quote Post
suwak
post 17.10.2007 - 19:24
Post #19

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 360
Dołączył: 28.07.2007
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 1634




CYTAT(Artur_flyer @ 17.10.2007 - 19:59) *
Niestety PO to też prawica tylko trochę mniej radykalna.

Raczej odwrotnie. PO to prawica tylko z nazwy, podobnie jak PiS. Jedyna prawica w Polsce to UPR, kandydujace z list wyborczych LPR - niestety.

CYTAT(Artur_flyer @ 17.10.2007 - 19:59) *
Pan Tusk chyba kiedyś mówił coś o płatnych studiach, podoba wam się to? Bo mi nie.

A mnie sie podoba. Trzeba tylko zrozumiec cala tego idee. Po pierwsze i tak placimy wszyscy za "panstwowe" studia. A skad? Ano z podatkow. Gdyby wszystkie studia byly prywatne placilibysmy mniejsze podatki, a studia prywatne obnizylyby ceny z uwagi na wolny rynek i konkurencje. Podobnie wg. mnie trzeba zrobic ze sluzba zdrowia, ZUS-em, Telewizja Polska itd. Pamietajcie, ze jak Panstwo Wam daje 100 zl, to najpierw MUSI Wam zabrac ~140 zl z Waszych pieniedzy (w podatkach)! Te dodatkowe 40 idzie na posrednikow, urzednikow itd. Nie mowiac juz o tym, ze Panstwowe spolki sa zle zarzadzane i tylko trzeba do nich doplacac. Podsumowujac - glosuje na UPR.
Profile CardPM
+Quote Post
Noobek
post 17.10.2007 - 20:44
Post #20

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 465
Dołączył: 26.01.2007
Nr użytkownika: 454




CYTAT(silverek84 @ 17.10.2007 - 10:31) *
Ja będę trzymał się twardo i na nikogo nie oddam głosu. Ponieważ polityka podobnie jak media i religia to syf który niszczy i manipuluje społeczeństwem. Powinni to wszystko wyje*** w piz*u.

Racja, ja tam nie będę decydował, kto ma mnie udupić ;)
ale tak na poważnie, to uważam, że jak ktoś sie w polityce słabo orientuje, to lepiej, żeby wcale nie głosował, niż głosował ot tak - bo mu każą (Twój głos nigdy nie jest jeden i inne takie). Dlatego ja się trzymam zdala od urn wyborczych.
Profile CardPM
+Quote Post
Angello
post 18.10.2007 - 20:10
Post #21


Guests








Polecam ten filmik - LINK
+Quote Post

Go to the top of the page
3 Stron V   1 2 3 >
Start new topic