Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Obe Wyjasnione Naukowo
Dusza
post 09.03.2008 - 13:06
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 229
Dołączył: 02.09.2007
Nr użytkownika: 1974




http://video.google.com/videoplay?docid=-8...h&plindex=1

od 25 min zaczyna opowiadac o szyszynce. to jest to. Szyszynka jest nasza brama czaso przestrzenna , ktora pozwala zajrzec w inne swiaty.
To co ten koles mowi jedynie potwierdza wlasne doswiadczenie "uczucie cisnienia w glowie, wysoki dzwiek , pojawiajace sie obrazy"


Wogole polecam obejrzec nie tylko dla OBE , ale dla caloksztaltu.

Leon miales racje , Bog jest doskonalym matematykiem a caly nasz swiat jest zapisany w liczbach.
Profile CardPM
+Quote Post
focus_oobe
post 09.03.2008 - 19:22
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 179
Dołączył: 28.02.2007
Nr użytkownika: 668




o szyszynce juz dawno wspominalem.. ale ludzie jakby unikali tego tematu.. o czakramie trzeciego oka (ktory jest powiazany z szyszynka) tez zakladalem temat ktory cieszyl sei rownie niewielkim zainteresowaniem.. heh

http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopi...amp;#entry22278
http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopi...amp;#entry10053
/co do linka.. laduje sie wszystko oprocz filmu :P :(

eloelo5dwa0..pozdro :P
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic