CYTAT(Karakan @ 13.03.2008 - 17:23)

Z przyjemnością informuję, że zgodnie z wynikami przeprowadzonego głosowania, nowymi moderatorami zostali: Starr, Silverka, grzee, Spyro . Gratuluję i jednocześnie zaznaczam, że na początku poczynania nowych moderatorów będą pilnie obserwowane, więc jeśli ktoś z użytkowników będzie miał jakieś zażalenia bądź pochwały dotyczące nowych modów, prywatne wiadomości są bardzo mile widziane ;)
Pozdrawiam,
Karakan.
a ja bym prosila o jakies informacje jak uzywac funkcji moderatora bo sie nie znam kompletnie na tym