Podzielam zdanie Silverki.
Jak już podziały to na miasta. Te na oobe/ ld/…No dlaczego?
Jest dużo osób, które rozwijają się wielowymiarowo. Ciężko by było wybrać.
No chyba, że grupy (klany) te były by swobodne, przechodnie. Nie zamknięte same w sobie z już ustaloną ilością osób.
Hmmm, nie chciałabym się czuć usadzona w jednym klanie.
Hihi ….chyba, że jeszcze grupa Max'iowych
"wolnych strzelców", którzy dołączają do jakiego klanu chcą i kiedy chcą ….:P
:))