Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Fajna Rzecz To Zapomnienie.
Qursant
post 10.07.2008 - 16:34
Post #1


Guests








Kto poczuje zmęczenie, za pewne obruci się na łóżku wygodnie, zamknie oczy i zaśnie.

Nie inaczej postanowił zrobić Qursant.

Z tym, że ja postanowiłem sobie liczyć do 100.

Byłem bardzo zmęczony i dlatego to takie śmieszne.

Liczę... przestałem liczyć zdając sobię sprawę że zapomniałem na ilu skończyłem.
Pomyślałem
Hahahaha pewnie już świadomośc chciałaby sobie odppocząć.
Ale liczę dalej.
Po paru liczbach ponownie zapomniałem.
Szybka orientacja, i znowu łapię się na tym że mam liczyć.

Po pewnym czasie zaczęło się falowanie, taaak. Szybko znikłO, NIE UDAŁO MI SIĘ UTRZYMAĆ WIBRACJI
Natomiast pojawiło si straszne zmęczenie, chciałem już się położyć i zasnąć.

Zakładam że stan alpha się tym charakteryzuje, i żadko potrafię się oprzeć i nie położyć się na bok, co kończ się zaśnięciem.

Ale pomyślmy, gdy jesteś między snem a jawą obrazy znikają, całkiem mozliwę że to jest również ta zasada.
Liczysz i nagle zapominasz że liczysz, zdając sobię po chwili sprawę że właśnie padłeś ofiarą zapomnienia.

Liczenie wobec tego to cudowna taktyka. Tylko nie pogubcie się ;DDD
+Quote Post
Van'Dante
post 10.07.2008 - 16:55
Post #2

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 08.07.2008
Nr użytkownika: 4772




Kiedyś ktoś stwierdził, że lepiej liczyć do trzystu... przesuwając się co trzy liczby. Zwiększa to nasze skupienie na sprawie i łatwiej nam utrzymać świadomość.
Jest to rzecz jasna logiczne.
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic