|
Przepraszam, iż do mojej wypowiedzi wkradł się błąd..
"Kiedy już jesteś głęboko zrelaksowany, przestań cokolwiek próbować. Czekaj. Bez stresu. Czekanie jest łatwe. Leżysz, obserwujesz."
"Leżysz, obserwujesz."
Nie bardzo rozumiem co mam obserwować, nie jest to nigdzie wyjaśnione ( a przynajmniej nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie)
Będę wdzięczny za wskazówki ;]
|