|
Pewnie paliwo i gaz podrożeje.
Eh, piękne masz przygody. Mnie ostatnio tez porwało do nieba tyle ,ze mieszało mi się na przemian ze snem bo traciłem co rusz świadomość,- uf, tak było skomplikowane w akcji. W wątku zawarte były odpowiedzi, ktore szukałem od dawna. Na końcu wpadłem w dziwna, pulsująca energie i mnie uśpiło.
|