CYTAT(Mano @ 07.11.2008 - 22:19)

lol, logicznie pomysl.
Jak mozna skompresowac cos z formatu bezstratnego, do mp3 nic przy tym nie tracac?
Nie da sie, przynajmniej ja sie nigdy nie dowiedzialem, aby sie dalo.
Masz taki format i to juz jest taka kompresja.
No tak...tylko chodzi mi o to żeby to na przenośnym odtwarzaczu mp3 odtworzyć...a FLAC'a mi nie czyta niestety...;/ a słuchawek do kompa też brak...tak myślałem że nie da rady...a szkoda...