Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Podcasty - Reaktywacja!, Sprawmy, że radio oobe ożyje na nowo :)
DreamMinder
post 27.02.2009 - 20:04
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 44
Dołączył: 13.02.2008
Nr użytkownika: 3535




Witam, chciałbym wejść z inicjatywą uruchomienia na nowo podcastingu. Były to chyba najlepsze czasy dla tego forum - czasy ciekawych audycji ezoterycznych. Jestem wręcz pewien, że znajdą się zainteresowani samym tworzeniem audycji, ja zaś jestem gotów wziąć na siebie całą stronę techniczną związaną z zagadnieniem.
Dysponuję serwerem na równoległym łączu 3Mbit (4mbit wieczorem), co pozwoli - dobrze licząc - na słuchanie radia przez 24 osoby w dzień, lub 32 osoby wieczorem przy jakości 128kbit/s (czyli naprawdę dobrej). Myślę, że wstępnie nie będzie potrzebne szybsze łącze, jednak jeśli zajdzie taka potrzeba, będę się starał o załatwienie czegoś lepszego. Sam projekt radia (o ile znaleźliby się chętni) będzie mógł ruszyć za niecały miesiąc, gdy ISP wznowi mi umowę.

Liczę na waszą pomoc :)
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 28.02.2009 - 04:04
Post #2

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Wszystko fajnie i pięknie tylko kto z doświadczonych podróżników chciałby wziąć w tym udział?
Profile CardPM
+Quote Post
DreamMinder
post 01.03.2009 - 15:36
Post #3

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 44
Dołączył: 13.02.2008
Nr użytkownika: 3535




Poza podjęciem się ze strony technicznej, mogę zainicjować coś praktycznego. Poza muzyką mógłbym też zrobić parę audycji :) wolałbym jednak, gdyby ktoś mi pomógł. Moglibyście nagrywać wcześniej audycje, ja bym je potem montował i puszczał. Istniałaby też możliwość organizacji rozmów na żywo :). Możliwości jest wiele, potrzeba jednak do tego ludzi. Sam się tego nie podejmę, bo to DLA MNIE SAMEGO syzyfowa praca. RAZEM możemy zdziałać wiele :)
Profile CardPM
+Quote Post
michu19931
post 01.03.2009 - 21:48
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 222
Dołączył: 24.09.2008
Skąd: Wlkp
Nr użytkownika: 5349




Nie wiem jeszcze jak, ale mogę spróbować pomóc ;)
Profile CardPM
+Quote Post
sir tup2s
post 01.03.2009 - 21:52
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 198
Dołączył: 20.12.2007
Skąd: Słupsk
Nr użytkownika: 2940




radio? ja moge prowadzic audycje :D obojetnie jaką ^^ popierdolic tez troche moge :D
Profile CardPM
+Quote Post
DreamMinder
post 01.03.2009 - 22:11
Post #6

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 44
Dołączył: 13.02.2008
Nr użytkownika: 3535




Liczę na jak najwiecej chętnych; jak radio ruszy, dam znać. Na razie prosiłbym się tutaj zgłaszać :)
Profile CardPM
+Quote Post
Haiku
post 10.03.2009 - 23:29
Post #7

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 19
Dołączył: 07.11.2008
Nr użytkownika: 5919




Nie jestem specjalistą, ale może dało by się zmniejszyć te 128kbit bez utraty jakości przy użyciu innych formatów niż mp3, np. ogg o ile dobrze kojarzę, chyba aac też tu się nadaje. Wtedy radia mogła by słuchać większa liczba słuchaczy, o ile w ogóle byłaby tak duża liczba. Ty się na pewno lepiej na tym znasz, więc powiedz co o tym myślisz.
No i powiedz, jak postępy.
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic