Sekret, Dlaczego ludzie nie stosują sekretu w swoim życiu? |
|
|
Jesi
|
21.05.2009 - 22:31
|
Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
 
Postów: 17
Dołączył: 20.05.2009
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 7121

|
Witam Znalazłem w sieci film The Secret - polskie napisy. Jest to film niezwykły, który wzbudził wiele kontrowersji, a zarazem zyskał entuzjastyczne przyjęcie na całym świecie. Nakręcony na podstawie książki, która pokazuje jak w sposób łatwy i dla każdego dostępny możemy odmienić swoje życie. Czym naprawdę jest ten sekret, ta tajemnica będąca kluczem do szczęście, pieniędzy, miłości, zdrowia i wszystkiego, czego można zapragnąć. To kompilacja wypowiedzi ludzi, którzy to wszystko osiągnęli lub przez wiele lat badali. Pojawiają się więc wybitni naukowcy, pisarze, filozofowie; przedstawiane są postaci, których osiągnięć nikt nie śmie kwestionować: Platon, Beethoven, Leonardo da Vinci, Galileusz, Napoleon, Victor Hugo, Edison, Einstein i wielu, wielu innych. The Secret pokazuje, jak możemy dokonać konkretnych czynów. Udowadnia nam, że jesteśmy twórcami naszej rzeczywistości. http://www.uploading.com/files/9COIWUG7/SE....part1.rar.htmlhttp://www.uploading.com/files/2WDWGUJK/SE....part3.rar.htmlhttp://www.uploading.com/files/29YA2Q4K/SE....part2.rar.htmlhttp://www.uploading.com/files/GT2JM6ZE/SE....part4.rar.htmlhttp://www.uploading.com/files/BM24G70V/SE....part5.rar.htmlhttp://www.uploading.com/files/NSNQY88W/SE....part6.rar.htmlhttp://www.uploading.com/files/DK4T20UA/SE....part7.rar.htmlAudiobook po polsku http://www.uploading.com/files/V67V6C51/By...Sekret.rar.htmlJeżeli komuś spodoba sie muzyka z tego filmu to link poniżej: 21 utworów. Waga 88 MB. http://www.uploading.com/files/RZSFT2P1/So...f_Bees.zip.html
|
|
|
|
|
|
Arnold
|
31.05.2009 - 13:26
|
Przechodzień
Grupa: Podróżnicy
Postów: 1
Dołączył: 28.05.2009
Nr użytkownika: 7139

|
CYTAT(Jesi @ 29.05.2009 - 18:24)  The secret z polskim lektorem ..........................
Trzeba ściągnąć wszystkie party i rozpakować .Film zostanie wtedy scalony.Miłego oglądania. Cześć Wstawka super, ale po ściągnięciu nie można rozpakować. Wyskakuje błąd pliku 2 i 3 nie wiem jak dalej. Próbowałem naprawić winrarem ale pliki nie mają danych naprawczych. Szkoda bo bardzo się napaliłem na obejrzenie tego filmu. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
meariss
|
08.06.2009 - 16:52
|
Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy

Postów: 8
Dołączył: 21.02.2009
Nr użytkownika: 6879

|
To dziwne, na mnie ta metoda nie działa. Kiedy cieszę się z rzeczy, która jeszcze się nie przydarzyła, właśnie dzieje się na odwrót. Słyszałem, że coś takiego nazywa się Prawem Morphie'go, jednak może to tylko żart z takich ludzi, jak ja. Czasem boje się myśleć o rzeczy, która jeszcze się nie wydarzyła, a ma się wydarzyć. Taki głupi przykład, uczyłem się 8 godzin do klasówki z matematyki, byłem praktycznie pewien, że wszystko umiem, nawet po napisaniu. Dostałem 2...
|
|
|
|
|
|
Zuben
|
08.06.2009 - 17:35
|
Guests

|
Meariss dokłądnie jak JA!!
Na czym to dokładnei polega : /
|
|
|
|
|
|
Zuben
|
08.06.2009 - 17:47
|
Guests

|
czekamy....przydało by się takie MP3 co od podstaw mówi jak korzystać z secretu. Oglądałem film ze 100 razy ale wiecie.....dalej niekumam
|
|
|
|
|
|
meariss
|
08.06.2009 - 22:00
|
Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy

Postów: 8
Dołączył: 21.02.2009
Nr użytkownika: 6879

|
Zuben, miło, że nie jestem sam. ;]
Jesi, dzięki za zaangażowanie, już ściągam. Jak na ten moment, filozofia mówiąca o "inteligentnym centrum" jest całkiem sensowna, nawet czytając "Alchemika" Paula Coelho natknąłem się na moment, w którym pisze, że wystarczy wysłać do wszechświata życzenie, a on odpowie. Ale ile w tym prawdy i czy to nie chwyt marketingowy w stylu "opowiem niewiarygodną historyjkę, popłaczę, powiem ładne słówka" i klienci oczarowani (tak, oglądałem film). Ogólnie, jeżeli chodzi o film, to się nadzwyczajnie postarali o jego jakość i wykonanie. Taki patent, to genialny materiał na maszynkę do tworzenia pieniędzy. Dlaczego wcześniej o tym nie było?
Dlaczego dobrym ludziom przytrafiają się złe rzeczy? Nie twierdzę, że to nie działa... no ale, kiedy już wyjdziemy z jakiejś opresji, to uświadamiamy sobie, że wyszliśmy z niej swoim własnym postępowaniem. Jeżeli coś osiągnęliśmy, dostaliśmy, to również za sprawą swoich czynów. A dlaczego złym ludziom przytrafiają się dobre rzeczy? Bo żerują na dobrych ludziach. Ja z natury lubię pomagać innym, jednak nauczyłem się, że nic w zamian za to nie dostaję. Wręcz przeciwnie, wykorzystują moją dobrotliwość na swoją korzyść.
Dobra, przepraszam, bo trochę zszedłem z tematu.
W każdym razie, nie udało mi się doświadczyć tego sekretu, mimo moich starań... przynajmniej tak mi się wydaję.
|
|
|
|
|
|
meariss
|
09.06.2009 - 08:14
|
Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy

Postów: 8
Dołączył: 21.02.2009
Nr użytkownika: 6879

|
Znając media, szczerze powiedziawszy jetem w stanie nie wierzyć w historię tych ludzi. Nie wiem nic o nich, a uwierzyć telewizji, to nie lada wyzwanie. Już nie mówiąc o tym, że to amerykańcy.
EDIT: Dobra, przesłuchałem audycję Tomasza Jaworskiego, tzw. "apostoła sekretu" i nie powinienem być taki sceptyczny. Tak na prawdę posiadam większość rzeczy, których właściwie nie tak dawno pragnąłem. Jedną już przyciągnąłem, ale jeszcze jej nie mam.
Jeśli chodzi o zabawę z piórkiem, hmm. Postanowiłem sprawdzić. Wizualizowałem sobie piórko w ręce, czułem jego dotyk, lecz trwało to krótko, jak się potem dowiedziałem z audycji, dużo za krótko. Co prawda poczułem pragnienie posiadania go, ale z tego co wiem, to ma małą moc twórczą. No dobra, wstałem po coś do kuchni i wracając zobaczyłem kota próbującego złapać... piórka przyczepione do tzw. łapacza koszmarów. Jednak nie jestem pewien, czy to mi się udało, bo przecież łapacz koszmarów wisiał cały czas, a piórka i tak były biało-brązowe. Moje było biało-szaro-ostro błękitne.
|
|
|
|
|
|
tom
|
09.06.2009 - 13:31
|
Dusza Towarzystwa
Grupa: Moderator

Postów: 753
Dołączył: 03.07.2007
Nr użytkownika: 1435

|
WIesz, żeby działało pożądanie, musisz byc na tej pozytywnej fali :D Wiara, radość, szczęście, miłość... wtedy tylko intencja wystarcza :-) Nic pod przymusem
aloha :))
|
|
|
|
|
|
Zuben
|
09.06.2009 - 16:52
|
Guests

|
wiesz....smao pozytywn myślenie i "miłość" moze być zamało....no doba moze dla początkujących
Ale interesuje mnie jedna rzecz co nie ma w filmie:
Wiem że nie można tak bezpośrednio kierować KIMŚ.....ale za pomocą sekretu można przyciagnąć do siebie ideał dziewczyny i takowa sie pojawi. Lecz gdy masz na oku ten ideał? ty ją kochasz a ona cie nie? Możesz jakoś za pomocą sekretu ja do siebie ściągnąć?? A jeśli dziewczyna też cos do ciebie czuje lub w przeszłosći było coś pomiędzy wami??> Możesz za pomocą sekretu tą dziewczyne ściagnąć??
Albo inny przykład: MOżesz wrócić spowrotem do swoiej ulubionej pracy mimo że szef już cię nienawidzi ;> ?
Czy podczas OBE można mieć bezpośredni kontakt z wrzechświatem i spełnić swoje najwieksze marzenia?? Wkońcu secret mówi o spełnianiu wszystkich marzeń!
|
|
|
|
|
|

3 Stron
1 2 3 >
|
 |
|