CYTAT(bachu @ 24.09.2007 - 21:08)

....
Bachu nie wkur**iaj się tak, naprawdę nie ma po co. Właściwie to prawie wszystko było tutaj przewałkowane, i chcąc/ nie chcąc pytania będą się powtarzały. Ten dział służy pomocy początkującym, a nie ich obrażaniu. Rozumiem, że cię denerwuje spam w postaci pytań, które już były, ale nikt cię nie zmusza do odpowiedzi.