CYTAT(dragon1 @ 26.09.2007 - 16:52)

Że co ? -.-
Dragon twoje posty mnie po porstu rozpierd*** w ch***, a zwłaszcza te dwu wyrazowe
p.s
wracając do tematu to tak jak Roman napisał Klan ben hór atakuje dzień i w nocy nikt nie zna godziny kiedy utną nam penisy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak takiego zobaczycie to krzyczcie głośno :W imie Tadżykistanu i miłości Sadama Husajna K*** Na kolna!!!!!!!!!!!!!!