Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Melanż U Mnie!
Dzyeson
post 14.03.2011 - 18:21
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 198
Dołączył: 21.05.2009
Skąd: Zielonka k.Warszawy
Nr użytkownika: 7122




Siema


Robie melanż u siebie , a właściwie u mojej ciotki. Melanż odbędzie sie na łonie przyrody na wsi. Zrobimy ognisko itp . Termin: najbizsza sobota i niedziela. Miejsce:Woj. Mazowieckie 40 km od Warszawy. Jak będą chętni to napiszę szczegóły.
Profile CardPM
+Quote Post
Rasta Reggae Man
post 14.03.2011 - 19:29
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 50
Dołączył: 17.12.2010
Nr użytkownika: 8253




kurwa , ja mazury :(
Profile CardPM
+Quote Post
Bilu
post 14.03.2011 - 19:41
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 722
Dołączył: 04.10.2010
Skąd: wszechświat
Nr użytkownika: 8147




Ja natomiast opolszczyzna ;X
Profile CardPM
+Quote Post
Mentalista
post 14.03.2011 - 20:03
Post #4

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 60
Dołączył: 01.03.2011
Skąd: koło Wawy
Nr użytkownika: 8366




a ja Mazowieckie Piaseczno :D
Profile CardPM
+Quote Post
Dzyeson
post 14.03.2011 - 20:05
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 198
Dołączył: 21.05.2009
Skąd: Zielonka k.Warszawy
Nr użytkownika: 7122




to dawaj!
Profile CardPM
+Quote Post
Mentalista
post 14.03.2011 - 20:14
Post #6

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 60
Dołączył: 01.03.2011
Skąd: koło Wawy
Nr użytkownika: 8366




bardzo bym chciał ale jade do znajomych:( moze innym razem
Profile CardPM
+Quote Post
Arist
post 14.03.2011 - 23:14
Post #7

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 05.11.2010
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 8200




Może napisz jakieś szczegóły. Trudno się zdecydować wiedząc tylko o jakimś ognisku 40km od warszawy na wsi. Jakieś specjalne atrakcje? ;p Jakiś nocleg? Jaki przedział wiekowy oczekujesz? A może całkowity spontan?
Profile CardPM
+Quote Post
Dzyeson
post 15.03.2011 - 12:27
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 198
Dołączył: 21.05.2009
Skąd: Zielonka k.Warszawy
Nr użytkownika: 7122




przedział wiekowy dowolny , nie ma ograniczeń. W domu są trzy łóżka(po dwie osoby na jednym jezeli bedzie duzo osob) poza tym mozna spac na podłodze. ja będe spał w spiworze na podłodze o ile mi sie zechce bo raczej bedę się starał siedziec całą noc. Jedziemy wspolnie z warszawy , bo sami pociągiem możecie mieć problemy z dojazdem bo w pewnym momencie jest dość skomplikowana przesiadka. Jak ktos chce to może pojechać samochodem , namiary podam na priv
Profile CardPM
+Quote Post
patrze
post 15.03.2011 - 13:45
Post #9

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 16
Dołączył: 11.02.2011
Skąd: Busko-Zdrój
Nr użytkownika: 8339




A ja jestem z województwa Świętokrzyskiego a mieszkam w mieście o nazwie: Busko-Zdrój
Profile CardPM
+Quote Post
aumakumma
post 16.03.2011 - 16:35
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 461
Dołączył: 02.01.2008
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3084




A ja poproszę o trasę/adres na priva.Babcia Auma.
Profile CardPM
+Quote Post
aumakumma
post 16.03.2011 - 17:13
Post #11

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 461
Dołączył: 02.01.2008
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3084




melanż to MELANŻ ,PROSZE PDWÓJNĄ PORCJĘ DLA MNIE! Pozdro.
Profile CardPM
+Quote Post
Freddy K
post 16.03.2011 - 19:59
Post #12

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 604
Dołączył: 09.11.2007
Nr użytkownika: 2547




CYTAT(aumakumma @ 17.03.2011 - 03:35) *
A ja poproszę o trasę/adres na priva.Babcia Auma.

Babci może zaszkodzić alkohol. Lepiej będzie dla babci, jak do kościółka pójdzie.
Profile CardPM
+Quote Post
Mano
post 16.03.2011 - 23:24
Post #13

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 573
Dołączył: 19.12.2007
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 2921




Ta babcia jest jak Raja Ram, wiec won od Cipi :)
Profile CardPM
+Quote Post
aumakumma
post 17.03.2011 - 21:52
Post #14

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 461
Dołączył: 02.01.2008
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3084




Dzięki Mano. Dziś już wiem,że nici z tego.A tak chciałam sobie pojeździć. Sobotę zajęli mi niestety na miejscu. A alko jest dla ludzi,dla babć wręcz wskazany do codziennej konsumpcji. He,he. Dobrze wszystko się składa ,bo i tak mnie nie chcecie.Popłakałam sobie w kąciku i już mi lepiej.Do kościoła i tak nie pójdę. Foch.
Profile CardPM
+Quote Post
Polepiony
post 15.04.2011 - 00:35
Post #15

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 137
Dołączył: 08.06.2010
Skąd: Gdzieś, gdzie należę
Nr użytkownika: 7982




z przytupem?
Profile CardPM
+Quote Post
Shizmo
post 15.04.2011 - 08:30
Post #16

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 105
Dołączył: 17.05.2010
Skąd: Lębork
Nr użytkownika: 7950




Właśnie! Dzeys, był ten melanż? I czy nie zapomniałeś o kamerce ? :)
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic