Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Closed TopicStart new topic
> Czy Moje Sm-sy Trolla, was radują?
Bodhidarma
post 16.03.2011 - 17:03
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 13
Dołączył: 16.03.2011
Nr użytkownika: 8385




po huj to wam?kurwa
ale cieszcie się oj cieszcie bo nikt jak widać nie bierzę ze mnie przykładu jako jedyny ośmielam się was sponsorować ale i to się skończy :)
Profile CardPM
+Quote Post
iguana
post 16.03.2011 - 17:19
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 162
Dołączył: 15.02.2009
Skąd: okolice Krakowa. Czasem Żywiec, Oświęcim
Nr użytkownika: 6865




Wiem,że dyskusja z tobą nie ma większego sensu ale mimo to pozwolę sobie na kilka słów krytyki.
Jak bardzo żałosne życie musi posiadać człowiek, który nachalnie pcha się do społeczności która najwyraźniej nie ma ochoty na jego towarzystwo?
Nie wiem...weź znajdź sobie dziewczynę, przyjaciela albo jakieś hobby.
Twoje zachowanie mogło być denerwujące na początku, teraz jesteś po prostu nudny, przewidywalny i żałosny.
Profile CardPM
+Quote Post
PanBuch
post 16.03.2011 - 17:46
Post #3

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 73
Dołączył: 21.02.2011
Nr użytkownika: 8353




ale tez śmieszny jest :) . Jakże radośnie jest czytać twe posty o wielki Bodhidarmiu . Twa mądrość przenika po mym kablu utp tak dogłębnie niczym spływające każdego ranka gówno w mym klozecie :D
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic