|
Niech ADMIN usunie mi konto z tego forum, nie chce już mieć nic wspólnego z OOBE a tym bardziej z tym forum, nie chce dezaktywacji lecz usunięcia konta, posty mogą zostać, Darek Sugier i pare innych osób zostali usunięci a więc i ja chce, bardzo o to proszę, dziękuję.
Proszę nie pisać w tym temacie, niech wypowie się jedynie mod/admin.
ŻEGNAM
|