Przede wszystkim żeby znaleźć jakiś cel istnienia (nie mylić z życiem na ziemi, bo to tylko etap). Nie chce marnować energii na 'wyścig szczurów', więc pomyślałem, że poszukam już teraz odpowiedzi: "Na jaką cholerę ta cała szopka?"
Oprócz tego jeszcze kilka mniej znaczącym powodów związanych z ziemskim życiem.
CYTAT(Kuba32)
A co do Ciebie Bobek to muszę Cię uświadomić, że OOBE nie rozwija nas duchowo.
Któraś ze wschodnich kultur twierdzi, że LD/OBE rozwija 10x szybciej niż medytacja. Jeśli ktoś nie potrafi wykorzystać tego do rozwoju to już tylko jego problem. Osobiście uważam, że można się rozwijać choćby przez pracę w ogródku czy tam cokolwiek innego.