|
Jak w temacie, ciekaw jestem waszych opinii, po glebszych rozeznianiach tego tematu okazuje sie bowiem iz:
1. Przez jednych rozumieni 2. Przez drugich otepiani lekami 3. Jeszcze przez niektore sekty mordowane
Czyzby byli ci w tej chwili juz dorosli ludzie defacto formuujacy sie w grupach traktowani przez jakies nieznane zapisy jak dzieci samego Szatana?
Btw. Doniesien o morderstwach jest coraz wiecej.
:-) Pozdrawiam.
|