Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
 
Reply to this topicStart new topic
> Brak Jednej Opcji Forum.., albo niemoge znalesc ;p
2012PL
post 28.09.2007 - 22:24
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 29
Dołączył: 28.09.2007
Skąd: UK
Nr użytkownika: 2175




hej

przydalo by sie takie cos:

"zobacz swoje posty"

bo ja np. interesuje sie czy ktos odpisal w moim temacie to moge to latwo sprawdzic :]

Pozdro.
Profile CardPM
+Quote Post
anula
post 28.09.2007 - 23:15
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 181
Dołączył: 29.06.2007
Skąd: ni stąd, ni zowąd
Nr użytkownika: 1413




taką opcję masz w swoim profilu ... w srodkowej kolumnie... (miedzy prawą a lewą :P) tylko musisz przyjrzec sie zakladkom i wybrać własciwą... czyli tą z napisem posty :]
Profile CardPM
+Quote Post
Sebastian - RAKIM
post 30.09.2007 - 09:15
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 108
Dołączył: 01.02.2007
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 490




Jest subskrypcja/informowanie przez mail. Jak ktoś odpisze w Twoim temacie to dostajesz maila.
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic