Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 225
Dołączył: 30.04.2007
Skąd: Wielki Zawór Dolny
Nr użytkownika: 1039
Heh, poziom inteligencji teog forum drastycznie spadł pod kreske normy,albo średniej..... Weźcie sie za oobe a nie gupie zabawy nabijające posty, takie żeczy to w piaskownicy z łopatką i wiadereczkiem z Bolkiem kóry sika do piasku. DO ROBOTY OOBE CFANIAKI!