Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czy Moderatorzy Posnęli?
plantator
post 03.10.2007 - 14:57
Post #1


Guests








Jak w temacie - czy ktoś tu jeszcze dba o to forum, czy zostało skazane na wieczne potępienie i będzie się staczać dalej??

Połowa wątków z głównego forum wrzeszczy w niebogłosy o przeniesienie do hydeparku, część to tematy powtórzone po stokroć, które już są, część powinna się znaleźć w dziale dla początkujących - temat o focus10 - o matko, no przecie każdy kto choćby tydzień ćwiczy osiągnął ten podstawowy stan transu!!! Co ten temat robi w głównym forum - od cholery tu bzdur się pałęta - a ten klan wampirów??

Porządki się szykują spore, bo inaczej to forum będzie traktowane z innymi badziewnymi ezotero-pierdołami!!
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 6)
PurpleCat
post 03.10.2007 - 20:23
Post #2

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Dzięki za konstruktywną krytykę.

Świetnie że chcesz pomóc. Pod każdym postem znajduje się przycisk "Raport" jeśli zobaczysz jakiś post który uważasz za błędnie umieszczony zawsze możesz z niego skorzystać. Przyśpieszysz prace wszystkim moderatorm.

Zawsze mniej na uwadze że łatwiej krytykować niż robić.

pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
...
post 03.10.2007 - 22:07
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 289
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1736




I co się wtedy dzieje? Mogę przetestować na sobie? Lubię nowe przyciski :) Pewnie go nie użyję, ale chciałabym zobaczyć jak działa. Ok, przetestowałam już wiem jak działa, dzięki :) jeszcze tylko TOP nie próbowałam. Ahaaa na top strony. Okay i nie ma tajemnic, dzięki.
Profile CardPM
+Quote Post
plantator
post 03.10.2007 - 22:42
Post #4


Guests








wiem, że łatwiej się mówi, niż robi - ale czyż nie fajniej jak od razu ktoś nowy wejdzie i na głównym forum zobaczy treściwe tematy dotyczące oobe, a nie wampirów, religii, pentagramów, duchów, piramid, końca świata, etc :D
+Quote Post
pieczywo
post 04.10.2007 - 05:55
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




Juz troche posprzatalem, fakt ostatnio nie mialem zbyt wiele czasu nawet na zagladanie na forum.
Dzieki!
PS. Cat rozwaz moja propozycje nowego dzialu - Spotkania/Zloty
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 06.10.2007 - 09:06
Post #6

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




100 x dzięki Plantator za chyba z 20 raporttów, posty poprzenosiłem, świetna akcja z tym raportowaniem

Dział z wydarzeniami świetny pomysł, zaraz go stworze.
Profile CardPM
+Quote Post
plantator
post 12.10.2007 - 17:35
Post #7


Guests








nie ma problemu - większość postów już poprzenosiłem, teraz ewentualnie, mógłbym się zająć pozamykaniem wątków nieaktywnych, lub w zadadzie zakończonych...

mam tylko pytanko - czy łączenie wątków polega na tym, że np. jeśli jest 20 tematów o wibracjach i każdy taki sam, to można je wszystkie złączyć w jeden?

bo to też chyba by się przydało...
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic