Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Przychodzi Taki Czas...
Dusza
post 04.10.2007 - 18:06
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 229
Dołączył: 02.09.2007
Nr użytkownika: 1974




Kiedy sie nic nie chce,,, nie ma sie sily. Nie ma sie nawet checi na ld czy obe mimo , ze tam przewaznie dobry rzeczy sie przytrafiaja. Ma sie wrazenie swojej bezsilnosci na wszystko..... i co wtedy ;(
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 12)
damiano
post 04.10.2007 - 18:12
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 164
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: WLKP
Nr użytkownika: 1219




E stary ,to tylko jesienna depresja ;) Nic sie nie chce ,brak motywacji. Poczekaj do wiosny ,powraca chęć do wszystkiego :)
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 04.10.2007 - 18:19
Post #3

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Duszka nie łam sie stary :)
Profile CardPM
+Quote Post
ptasiek
post 04.10.2007 - 20:07
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 340
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1735




Wiele razy mam tak.
Z czasem przechodzi.
Profile CardPM
+Quote Post
SORROW
post 04.10.2007 - 20:15
Post #5


Guests








CYTAT(Dusza @ 04.10.2007 - 19:06) *
Kiedy sie nic nie chce,,, nie ma sie sily. Nie ma sie nawet checi na ld czy obe mimo , ze tam przewaznie dobry rzeczy sie przytrafiaja. Ma sie wrazenie swojej bezsilnosci na wszystko..... i co wtedy ;(



Co dalej pytasz Przyjacielu ??? Posłuchaj rady soriego :
ZAKOCHAJ SIE !!!!
co prawda to nie wiosna , ale ... na romansik dobra każda pora , a i depresja sobie w ch*j pójdzie ...

Na przesyt (OBE -przesyt) także jest rada .Daj sobie spokój -totalny spokój na jakiś czas-tydzień ,lub dwa .Wtedy LD-ki same zaczną przychodzić .Podświadomość zacznie się wQrwiać .
+Quote Post
DEH.NEO
post 04.10.2007 - 20:53
Post #6

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 54
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 1707




na OBE nie ma recepty... a... a na zakochanie? W sumie przydałoby mi się coś co by dało mi kopa w życiu :D

nie czułem czegoś takiego od gimnazjum, ale wiem, że z tym można i góry przenosić! :P
Profile CardPM
+Quote Post
r_m
post 04.10.2007 - 21:10
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 339
Dołączył: 20.08.2006
Skąd: far beyond the limits
Nr użytkownika: 11




walnij kielicha i poczytaj asterixa ;]
Profile CardPM
+Quote Post
VVi
post 04.10.2007 - 21:14
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 583
Dołączył: 11.08.2007
Skąd: Piechowice
Nr użytkownika: 1760




Nie chcę straszyć, ale jak ja sobie dałam spokój z LD i całą tą zabawą w Poza, bo mi się nie chciało tak jak Duszy, to ponad rok mnie trzymało, a teraz jak mi się zachciało, to mam problem, bo nie mogę uzyskać porządnej statystyki wyjść i się tylko wkurzam. Mała przerwa - owszem dobra, ale nie za długa.

To pewnie wszystko przez tą jesień - ona biedna zawsze jest winna;P
Profile CardPM
+Quote Post
bobek_balinek
post 04.10.2007 - 21:36
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 225
Dołączył: 30.04.2007
Skąd: Wielki Zawór Dolny
Nr użytkownika: 1039




CYTAT(Dusza @ 04.10.2007 - 18:06) *
Kiedy sie nic nie chce,,, nie ma sie sily. Nie ma sie nawet checi na ld czy obe mimo , ze tam przewaznie dobry rzeczy sie przytrafiaja. Ma sie wrazenie swojej bezsilnosci na wszystko..... i co wtedy ;(


Hehe, zdrzemnij sie.. xD wtedy wyjdzie xD
Dusza.. nie łam się.. na to rada jest jedna.. amputować dusze xD
Heh, potrenuj inne metody.. któraś stanie sie o wiele bardziej użyteczna.. eksperymentuj.. bo bez nich taki stan utrzymywać się będzie długo.. obe jest jak roślinka.. trzeba dbać cały czas o jej funkcjonowanie....
Tak ja myśle xD

Bless!!
Profile CardPM
+Quote Post
liber
post 05.10.2007 - 16:37
Post #10

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 50
Dołączył: 30.08.2007
Skąd: okolice Lublina
Nr użytkownika: 1948




każdy chyba tak ma od czasu do czasu, mi na to zawsze dobra muza pomaga.
Pozdro
Profile CardPM
+Quote Post
Drag0n
post 05.10.2007 - 17:45
Post #11

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691




Ja tez tak nie raz mam, nie przejmuj sie :P
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 05.10.2007 - 18:15
Post #12


Guests








CYTAT
walnij kielicha i poczytaj asterixa ;]


R_M mamy podobne gusta hehe, ale tylko jeżeli chodzi o Asterixa(zamiast kielicha wolę zielonej herbatki się napić)

PS> Respect for UDERZO and GOSCINNY
+Quote Post
Dusza
post 06.10.2007 - 14:31
Post #13

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 229
Dołączył: 02.09.2007
Nr użytkownika: 1974




Kto to wogole pisal ten pierwszy post !!!! JA NIE ZNAM TEJ DUSZY!!!! :))))) SKASOWAC I W PIZDU WYRZUCIC HEHEHEH , CZASAMI MAM WRAZENIE ZE JAKAS INNE MOJE JA SIE WKRADA I GADA BZDURY :P


DZIEKI ZA DOBRE SLOWA !!!!! WROCA DO WAS WZMOCNIONE STU KROTNIE , ZLACZYMY SIE PRZEZ SIEC OBE I WYSLE WAM TROCHE ENERGI BO DZISIAJ MAM ZA DUZO HEHEHE
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic