Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czas Sie Wkurzyc!
Dusza
post 06.10.2007 - 14:29
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 229
Dołączył: 02.09.2007
Nr użytkownika: 1974




OBEMANIACY DO BOJU! Wstanmy i sie wkurzmy! Dzis po prostu wyplywa ze mnie energia i nie wiem co z nia robic AAAAAAA !!!!!! :)))))) RAZEM PRZENIESIEMY GORY ! JEST NAS CORAZ WIECEJ ! Z DNIA NA DZIEN PRZYCHODZI WIECEJ NOWYCH , KTORZY CHCA ZAZNAC MILOSCI !!

DOSTANIECIE JA ! DOSTANIECIE MILOSC , WOLNOSC . NAWET TUTAJ W TYM ZIEMSKIM WCIELENIU MOZNA ZYC GODNIE W MILOSCI , MOZE JESZCZE NASZE DZIALANIA NIE SA TAK GLOSNE , ALE OD SLOW I MYSLI WSZYSTKO SIE ZACZYNA , CZAS NA DZIALANIE PRZYJDZIE W ODPOWIEDNIM MOMENCIE:))))





DO BOJUuuuuuuUUUUU POLSKAaaaaaaaaaaaaAA (To tak juz w zapasie na serbie 13 pazdziernika HEHEHEE)




DO BOJUUUUUUU MANIAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaCyyyyyyyy
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 12)
twistoid
post 06.10.2007 - 15:21
Post #2

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




UUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAMFGSTH! ale sie wkurzyłem
Profile CardPM
+Quote Post
Dusza
post 06.10.2007 - 15:31
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 229
Dołączył: 02.09.2007
Nr użytkownika: 1974




hehehe :D
Profile CardPM
+Quote Post
SORROW
post 06.10.2007 - 15:38
Post #4


Guests








CYTAT(Dusza @ 06.10.2007 - 15:29) *
OBEMANIACY DO BOJU! Wstanmy i sie wkurzmy! Dzis po prostu wyplywa ze mnie energia i nie wiem co z nia robic AAAAAAA !!!!!! :)))))) RAZEM PRZENIESIEMY GORY ! JEST NAS CORAZ WIECEJ ! Z DNIA NA DZIEN PRZYCHODZI WIECEJ NOWYCH , KTORZY CHCA ZAZNAC MILOSCI !!

DOSTANIECIE JA ! DOSTANIECIE MILOSC , WOLNOSC . NAWET TUTAJ W TYM ZIEMSKIM WCIELENIU MOZNA ZYC GODNIE W MILOSCI , MOZE JESZCZE NASZE DZIALANIA NIE SA TAK GLOSNE , ALE OD SLOW I MYSLI WSZYSTKO SIE ZACZYNA , CZAS NA DZIALANIE PRZYJDZIE W ODPOWIEDNIM MOMENCIE:))))
DO BOJUuuuuuuUUUUU POLSKAaaaaaaaaaaaaAA (To tak juz w zapasie na serbie 13 pazdziernika HEHEHEE)
DO BOJUUUUUUU MANIAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaCyyyyyyyy

Duszyczko , fajnie napisałeś ,ale ja chyba przestaję Cię powoli rozumieć .O so jakby chodzi ??? Wołasz jak murzyński pastor z ambony ,ale ciężko załapać o czym. Możesz rozwinąć odezwę ? :)
+Quote Post
zx12
post 06.10.2007 - 16:12
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 275
Dołączył: 22.05.2007
Nr użytkownika: 1194




Duszo nie myl OBErebelii ze złotą rybką. Jezeli są w Tobie zakłócające rozwój energie, nikt inny ich nie przepracuje. Tylko Ty możesz to zrobić. OBErebelia ma rozwalić mentalny system w którym żyjemy, a nie dostarczyć każdemu użytkownikowi tego forum puchową poduszkę pod dupę. Każdy musi zrobić to, co do niego należy. ;)
Pozdrawiam. :)
Profile CardPM
+Quote Post
Dusza
post 06.10.2007 - 17:07
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 229
Dołączył: 02.09.2007
Nr użytkownika: 1974




EE?? widze ze niektorzy szukaja jakis podtekstow w tym co napisalem,,,, ale jestem prostym czlowiekiem i jedynie pisalem to pod wplywem dobrego humoru :)
Profile CardPM
+Quote Post
xec
post 06.10.2007 - 17:13
Post #7

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 94
Dołączył: 12.09.2007
Skąd: JO92EV
Nr użytkownika: 2050




Sama chec zaznania milosci nie wystarczy ;P przynajmniej nie mnie :P
Profile CardPM
+Quote Post
Dusza
post 06.10.2007 - 22:14
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 229
Dołączył: 02.09.2007
Nr użytkownika: 1974




CYTAT(xec @ 06.10.2007 - 18:13) *
Sama chec zaznania milosci nie wystarczy ;P przynajmniej nie mnie :P



oo jak bedziesz plywal w ekstazie uczuc to nie bedzie Ci sie chcialo nic innego :)
Profile CardPM
+Quote Post
Ketrab
post 07.10.2007 - 09:32
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Naprawde czytając ten temat miałem wielkiego banana na twarzy, od samego początku,od samego tytułu
CZas się wkurzyć ,hehe na co czekacje dalej, na czaty ,katolickie fora, rozpierdolcie system,hahahahaha
nie dam rady, muszę oschłonąć:)
Profile CardPM
+Quote Post
Zbyszek
post 07.10.2007 - 12:38
Post #10

cialka.net
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 2874
Dołączył: 22.09.2006
Skąd: cialka.net
Nr użytkownika: 99




Ah -wycofuje tekst.
Profile CardPM
+Quote Post
twistoid
post 07.10.2007 - 12:55
Post #11

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




AMMMMMMMMMMMMMFSTGHRZ kurde znowu sie wkurzyłem



Humor może naprawdę stać się kontrrewolucyjny jeżeli jest tylko wyzbyty z wszelkich proporcji i staje się celem lub centrum czyjejś sztuki-Hakim Bey
Profile CardPM
+Quote Post
Drag0n
post 07.10.2007 - 13:46
Post #12

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691




Ej ja tez sie wkurzyłem

WWWWWRRRRRRRRRGHHHHHHHHHHHHHHHHHhhhhhhhhhh!!!



:D :D
Profile CardPM
+Quote Post
plantator
post 07.10.2007 - 21:23
Post #13


Guests








CYTAT(Dusza @ 06.10.2007 - 15:29) *
OBEMANIACY DO BOJU! Wstanmy i sie wkurzmy! Dzis po prostu wyplywa ze mnie energia i nie wiem co z nia robic AAAAAAA !!!!!! :)))))) RAZEM PRZENIESIEMY GORY ! JEST NAS CORAZ WIECEJ ! Z DNIA NA DZIEN PRZYCHODZI WIECEJ NOWYCH , KTORZY CHCA ZAZNAC MILOSCI !!

DOSTANIECIE JA ! DOSTANIECIE MILOSC , WOLNOSC . NAWET TUTAJ W TYM ZIEMSKIM WCIELENIU MOZNA ZYC GODNIE W MILOSCI , MOZE JESZCZE NASZE DZIALANIA NIE SA TAK GLOSNE , ALE OD SLOW I MYSLI WSZYSTKO SIE ZACZYNA , CZAS NA DZIALANIE PRZYJDZIE W ODPOWIEDNIM MOMENCIE:))))
DO BOJUuuuuuuUUUUU POLSKAaaaaaaaaaaaaAA (To tak juz w zapasie na serbie 13 pazdziernika HEHEHEE)
DO BOJUUUUUUU MANIAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaCyyyyyyyy



Nie kumam... i znowu jakiś wątek z wykrzyknikami- eeee po co?? fajnie, nie bronię - wywrzeszczenie się jest dobre, ale po jaką cholerę zaśmiecać forum takimi wątkami - forum ma służyć potrzebie - od wątków pobocznych nie bezpośrednio związanych z problematyką obe jest hydepark ;)

Poza tym krzyki tego typu, to kopia słów Darka - a jak potrzeba mi takich krzyków to wchodzę na jego stronkę ;)
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic