Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Postów: 37
Dołączył: 15.09.2007
Skąd: z tamtąd
Nr użytkownika: 2069
Wróciłem po dość długiej nieobecności, chce zrobić wpis w dzienniku i nie mogę sie dostać do moich notatek !!! Klikam na "Notatki podróżników" i nic, otwiera sie główna strona forum, tak samo jak wchodzę przez moje konto klikając na "Blog" albo klikając na "Mój blog" obok łącza do panelu kontrolnego!! Towarzysze pomóżcie !!!