Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> wibracje.............
Kapcio
post 05.12.2006 - 19:13
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 37
Dołączył: 15.10.2006
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 161




Wczoraj gdy kładłem sie spac po raz pierwszy osiągnąłem WIBRACJE całęgo ciała. Z początku sie przestraszyłem i na "siłe" otwożyłem oczy. Z 5 min snów sie położyłem i przyjąłem normalną pozycje w której śpie czyli na boku; znowu się zaczęły i już się ich nie bałem :) ale za kilkadziesiąt sekund się skonczyły :( Powiem wam tyle ze jest to zaaaaaaaaajefajne uczucie te wibracje :) :) :) czujesz jak przec ciebie przechodzi energia. Nie do opisania...
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 18)
Hunter
post 05.12.2006 - 20:43
Post #2

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 16
Dołączył: 26.11.2006
Nr użytkownika: 239




NO to Gratulacjie!!!;-)
Profile CardPM
+Quote Post
Karakan
post 05.12.2006 - 21:14
Post #3

Listek
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 499
Dołączył: 24.08.2006
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 22




Tak, pierwsze wibracje zapamiętasz na bardzo długo, ja swoje ciągle pamiętam :D. Naprawdę fajna sprawa, a co najważniejsze baaaardzo motywuje do dalszego działania. Tak więc gratuluję i działaj dalej :D
Profile CardPM
+Quote Post
SadaM
post 05.12.2006 - 22:16
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 190
Dołączył: 04.10.2006
Nr użytkownika: 127




Ja mam pytanie odnośnie tego kiedy przychodzą owe słynne wibracje. Czy wtedy, kiedy się na czymś koncentrujemy, czy wtedy kiedy się rozluźniamy, czy może wtedy kiedy po prostu leżemy i próbujemy nie zasnąć(4+1). Jak na razie u mnie skutkuje tylko metoda 4+1 i do tego nie wychodzę świadomie, tylko za każdym razem spontanicznie. Zasypiam i budzę się we śnie (a może w rzeczywistości) i wtedy wystarczy jedna myśl o oddzieleniu i jestm poza. Ale mimo wszystko bardzo chciałbym osiągnąć owe wibracje. Więc jak to z nimi jest? Kiedy się pojawiają?
Profile CardPM
+Quote Post
Lukasz
post 05.12.2006 - 22:27
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
*******
Postów: 335
Dołączył: 14.09.2006
Skąd: Piaseczno (Koło Waw.)
Nr użytkownika: 76




mi wibracje pjawiaja sie po krotkich snach (utratach swiadomosci) gdy sie budze i nie ruszam sie to czuje wyrazne wibracje.
Profile CardPM
+Quote Post
pieczywo
post 06.12.2006 - 20:54
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




CYTAT
wtedy kiedy po prostu leżemy i próbujemy nie zasnąć(4+1).

u mnie wlasnie w tych momentach.
Profile CardPM
+Quote Post
SadaM
post 06.12.2006 - 21:52
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 190
Dołączył: 04.10.2006
Nr użytkownika: 127




Aha, no to powiedz mi jeszcze pieczywo, po jakim mniej więcej czasie od położenia się (po około godzinie rozbudzania) pojawiają się one u ciebie.
Profile CardPM
+Quote Post
Discoverer
post 06.12.2006 - 23:05
Post #8

OBE Maniak 41
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 224
Dołączył: 01.09.2006
Nr użytkownika: 55




CYTAT(SadaM @ 05.12.2006 - 23:16) *
Ja mam pytanie odnośnie tego kiedy przychodzą owe słynne wibracje. Czy wtedy, kiedy się na czymś koncentrujemy, czy wtedy kiedy się rozluźniamy, czy może wtedy kiedy po prostu leżemy i próbujemy nie zasnąć(4+1). Jak na razie u mnie skutkuje tylko metoda 4+1 i do tego nie wychodzę świadomie, tylko za każdym razem spontanicznie. Zasypiam i budzę się we śnie (a może w rzeczywistości) i wtedy wystarczy jedna myśl o oddzieleniu i jestm poza. Ale mimo wszystko bardzo chciałbym osiągnąć owe wibracje. Więc jak to z nimi jest? Kiedy się pojawiają?


Uważam ze przesypiasz moment wibracji a szkoda, bo to świetne uczucie tez tak kilka razy miąłem. Nie jest powiedziane ze zawsze muszą się pojawiać.
U mnie jest rożnie raz są raz nie. Natomiast zawsze pojawia się uczucie oddzielenia od CF poczym przestrzenna ciemność i lekkość uczucie wolności cos piękniego next dostrajanie obrazu dźwięku itd..
Profile CardPM
+Quote Post
Zbyszek
post 07.12.2006 - 14:33
Post #9

cialka.net
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 2874
Dołączył: 22.09.2006
Skąd: cialka.net
Nr użytkownika: 99




Zbierajac energie pare razy sie o malo nie zapalilem.Energia kipi jak zagotowana woda.Na powierzchni skory robia sie parujace wiry ,widoczne w tym stanie bez zbytniego wysilku.A wszystko to bez wibracji. Najpierw tracilem calo energie,co jest bardzo nieprzyjemne a potem grzalem sie. Porownac to moge do wlazenia na gore w butach i zjechanie z zawrotna pretkoscia na nartach. Zjezdzajac postrzeglem punkt z ktorego rozpoczynalem wspinaczke ( na nogach) z ta roznica ,ze mknolem z zawrotna pretkoscia dalej.Przedzierajac sie przez CIALA- parkingi, zamarlem na koncu w bezruchu co okazalo sie dosyc nudne. Uf , ostatni przystanek.?
To tak jak by zajadac wspanialego loda i na koncu zwymiotowac.

Jak sie samo nie zrobi, radze nie probowac.
Nauczone zbieranie energi moze byc uciazliwe i szkodliwe.Wlaczyc sie moze czasami bez naszej woli.Nie jest to kwestia tylko ciepla odczuwanego w ciele.W codziennosci o energetyce informuje nas samopoczucie. W naturalny sposob reguluje sie to samo uzalezniajac jej moc od rodzaju przezyc. Placzemy i cieszymy sie. Manipulujac energie wpuszczamy wirusy w nasze programy................
Profile CardPM
+Quote Post
Merfiuso
post 09.12.2006 - 12:06
Post #10

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 25
Dołączył: 30.09.2006
Nr użytkownika: 115




Chciałbym opisać swoje wibracje.


Jak byłem mały, ale nie wiem dokładnie ile miałem lat, teraz mam 17, to kilka razy miałem takie "coś" (wibracje), ale wtedy nie wiedziałem co to jest. Same przychodziło ot tak. Było to zarówno w dzień jak i w nocy, na leżąco lub na półleżącao. Czasami na siedząco. Nie bałem się tego, było to bardzo fajne, "rzucało" mną jakby na wszystkie strony. Później to jakoś ustało i o tym zapomniałem. Teraz niedawno zacząłem czytać o obee i o wibracjach. Przeczytałem o co w tym chodzi i przypomniałem sobie jak kiedyś też je miałem.

Teraz ciężki mi jest zrobnić , żebym miał wibracje. Po 3 miesiącach odkąd postanowiłem sobie, że bede próbował doznać oobe. Pojawiły się pierwsze wyraźne wibracje. Spojrzałem na zegarek (zawsze tak robie) i położyłem się. Starałem się o niczym nie myśleć (trudne). Leżałem jakiś czas i powoli zaczęły mi sie pojawiać jakby obrazy, wbrew mojej woli i powtrarzały mi się w myślach słowa takiej jednej piosenki, którą słyszałem rano. Następnie zaczęły sie wibtacje. Nie wiem ile mogły trwać (krótko :( ). Gdy się skończyły spojrzałem na zegarek i to wszystko trwało gdzieś do 10 minut (leżenie, koncentracja i później wibracje). Nie wiem od czego zależało to, że się pojawiły. Jakiś tydzień, może 2 później. Miałem 3 wibracje następujące po sobie z przerwami krótkimi i były o połowe słabsze.

Pozdrawiam.
Profile CardPM
+Quote Post
Błażej
post 10.12.2006 - 23:12
Post #11

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 28
Dołączył: 07.10.2006
Nr użytkownika: 139




Yo Sadam
co to za metoda (4+1) ??
opisz ja dzieki z gory to metoda wejscia w oobe czy osiagniecia wibracji??
Pozdrawiam serdecznie:)
Profile CardPM
+Quote Post
Raziel
post 11.12.2006 - 00:17
Post #12

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 163
Dołączył: 13.10.2006
Skąd: 50°06'59.0"N 18°59'09.9"E TYCHY
Nr użytkownika: 154




Błażej no co ty nie znasz jej jeszcze???


"Technika 4 godziny snu i 1 godzina. przytomności. (4+1)

Technika ta jest techniką stworzoną na podstawie obserwacji nocnego spontanicznego OOBE. Polega ona na naśladowaniu warunków w jakich ono zachodzi. Nastaw budzik na godzinę np. 4:00. Kładziemy się spać o godzinie 00:00 i przez 4 godziny śpimy. Gdy minie 4 godziny i się obudzimy , przez następną godzinę musimy robić coś co nas całkowicie obudzi np. patrzeć przez okno , słuchać radia. Czytać książkę itd. Gdy minie ta jedna godzina , kładziemy się znów do łóżka w pozycji , w której ciężko będzie nam zasnąć a następnie czekaj.

Czekaj aż zacznie się coś dziać czyli np. na wibracje lub hipnagogi. Możesz pomagać sobie podczas tego czekania jedną z wizualizacji."

powyższy text z http://www.pea.webd.pl/

P.S. w sumie nie do mnie było to pytanie ale nie mogłem się powstrzymać :-) sorki Sadam
Profile CardPM
+Quote Post
SadaM
post 11.12.2006 - 17:35
Post #13

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 190
Dołączył: 04.10.2006
Nr użytkownika: 127




Dodam tylko, że chodzi o to, żeby rozbudzić umysł - ciało ma chcieć spać. Ma to pomóc wejść w stan alfa i dalej w oobe, ponieważ często jest tak, że kiedy chcemy spróbować wyjść to jesteśmy zmęczenie po całym dniu i po prostu zaśniemy.
Profile CardPM
+Quote Post
Błażej
post 11.12.2006 - 21:51
Post #14

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 28
Dołączył: 07.10.2006
Nr użytkownika: 139




aha:D
znam ja ale nie znalem tej nazwy xD
Pozdro 4ll :PP
Profile CardPM
+Quote Post
pieczywo
post 13.12.2006 - 13:28
Post #15

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




SadaM:
na wibracje czekam ok. godziny, nieraz krocej... rzadko nawet po 30 min. sie pojawiaja.
Profile CardPM
+Quote Post
SadaM
post 13.12.2006 - 13:40
Post #16

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 190
Dołączył: 04.10.2006
Nr użytkownika: 127




pieczywo, jeszcze zapytam się: Ile ćwiczyłeś zanim miałeś pierwsze wibracje?
Profile CardPM
+Quote Post
pieczywo
post 13.12.2006 - 14:11
Post #17

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




pierwsze swiadome... po dwoch tygodniach cwiczen, dzien w dzien ale to nie byla metoda 4+1, afirmacje + wizualizacje + odliczanie... ogolnie relaksacja i utrzymywanie swiadomosci jak najdluzej. Napisalem swiadome, bo kiedy sie pojawily, przypomnialo mi sie, ze kiedys mialem takie uczucie... tylko balem sie tego i rano juz te wspomnienia skrywaly sie do podswiadomosci (zapominalem).
a wiesz co jest zabawne? to wlasnie bylo dokladnie 4 lata temu 13 grudnia 2002 roku... w piatek :P
pozdrawiam i dziekuje za przypomnienie :)
Profile CardPM
+Quote Post
BiSkitZ
post 15.12.2006 - 17:18
Post #18

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 15.12.2006
Nr użytkownika: 272




Nie wiedzialem ze cos takiego istnieje.Nie wiem czy to mozliwe ale czasem mam cos takiego ze czuje jak moje cialo faluje mam takie wrazenie albo wydaje mi sie ze sie kreci w kolko a nawet ze upadam na ziemie i mam jakies odruchy. Kolega z ktorym poruszylem ten temat powiedzial cwiczy cos takiego i sa to jakies wibracje czy cus powiedzcei mi wiecej na ten temat.Od dzisiaj cwicze z wami ;P:P:P:P:D
Profile CardPM
+Quote Post
OOOOOOO
post 30.12.2007 - 15:01
Post #19


Guests








CYTAT(Kapcio @ 05.12.2006 - 19:13) *
Wczoraj gdy kładłem sie spac po raz pierwszy osiągnąłem WIBRACJE całęgo ciała. Z początku sie przestraszyłem i na "siłe" otwożyłem oczy. Z 5 min snów sie położyłem i przyjąłem normalną pozycje w której śpie czyli na boku; znowu się zaczęły i już się ich nie bałem :) ale za kilkadziesiąt sekund się skonczyły :( Powiem wam tyle ze jest to zaaaaaaaaajefajne uczucie te wibracje :) :) :) czujesz jak przec ciebie przechodzi energia. Nie do opisania...

Lecę se od końca czytając poszczególne tematy i wypowiadając się a tu już trzeci z kolei o wibracjach! A strona dopiero 41! Proponuje wszystkie tematy o WIBRACJACH skleić do kupy. W innym wypadku nic tylko chaos będzie syfił i górował. A FORUM jest zayebist i nie zasługuje na śmietnikowanie! Nowy temat o wibracjach doklejać do głównego wibrującego wątku i tyle, oraz pilnować młodych, tudzież starych, znużonych userów i samego siebie, by śmietnika nie robić. Myślę, że znalazłoby się wielu chętnych do pomocy wolontariuszy-uczciwców co by się tym zajęli. Tak moja sugestia.
Posklejać TEMATY przyciągające się i wypierniczyć posty-spamy! A post-ćpunów nic nie wnoszących na FORUM banować srogo, tudzież stworzyć otwarty SPAM-RING, gdzie by se rzygali po sobie!
To nie jest forumowisko-śmietnisko tylko święty adres OOBE.PL ,a ludzisk będzie przybywać, czy to się komuś podoba, czy nie bo taki jest CEL!
Kto chętny do wolontariatu niech się zgłasza do Admina. Ja póki co naiwaniam odpowiedzi do tematów, ściśle trzymając się zagadnień i nie zbaczając z obranego kursu. Jednak gdy skończę mogę pomóc pilnować porządku i yebać banami post-ćpunów nic nie wnoszących do zacnego FORUM prócz chaosu i prób papąwania swojego chorego ezo-ego!!! No problem!
OOOOOOO

http://www.obemaniak.pl
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic