Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Numerki Obemaniakowe, kto ma i chce mieć taki na forum?
PurpleCat
post 12.11.2007 - 01:00
Post #1

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Jak w temacie, jeśli masz numerek Obemaniaka i chcesz mieć taki na forum daj znać. Informacje prosze wysyłać bezpośrednio do mnie.
Profile CardPM
+Quote Post
3 Stron V   1 2 3 >  
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 20)
OBE Maniak
post 12.11.2007 - 12:38
Post #2


Guests








.
+Quote Post
Artur_flyer
post 12.11.2007 - 14:04
Post #3


Guests








Hehehe, ja u Darka na stronce mam numerek 69 :):), tak, tak, wiem, niektórym kojarzy się on jednoznacznie hehehe

Więc może ujednolicimy , Arturek na forum też chce mieć taki numerek :)


Ciekawy pomysł, bawmy się, śmiejmy się.

Wiecie co jest naszą prawdziwą istotą?
Radość!!!!
+Quote Post
Conchita
post 12.11.2007 - 15:15
Post #4

OBE Maniak 36
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 644
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: kosmos
Nr użytkownika: 1221




To ja też chcę: 36! Zawsze to mała cyferka zamiast tysiąc ileśtam:). Chciaż teraz też mam fajny - taki symetryczny:). Ale 36 ładniej:)
Profile CardPM
+Quote Post
e_pomarancza
post 12.11.2007 - 15:38
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 544
Dołączył: 04.10.2007
Skąd: ziemia ale nie zawsze
Nr użytkownika: 2211




a ja nie moge wejść wyskakuje mi error...;( cos trzeba zrobic oprócz klikniecia dodaj obemianiaka?

ps. Conchita mamy w numerze uzytkownika forum dwie dwójki i dwie jedynki tylko inaczej;)
Profile CardPM
+Quote Post
ldkiler
post 12.11.2007 - 16:02
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287




PurpleCat proszę mógłbyś mi dać numerek 666?
Profile CardPM
+Quote Post
Draq
post 12.11.2007 - 16:04
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 464
Dołączył: 09.11.2006
Nr użytkownika: 221




Faktycznie pomarańcza, heh a ja mam 221 :D :). Ja chcę mieć taki jaki mam :).
BTW. 2+2+1 = 5 - mój numer w dzienniku
2x2x1=4 - moja szczęsliwa liczba
2, 2 i 4 to moja data urodzin xD
Profile CardPM
+Quote Post
e_pomarancza
post 12.11.2007 - 16:07
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 544
Dołączył: 04.10.2007
Skąd: ziemia ale nie zawsze
Nr użytkownika: 2211




nie ma przypadków , numerologia działa.;)
A może dlatego nie wchodzi mi rejestracja obemaniakowa bo czekam na "swój" numer?
bo sprawdzam i dalej mi nie wchodzi...
Profile CardPM
+Quote Post
Meshu
post 12.11.2007 - 16:13
Post #9

Pisać na PW jak chcecie GG.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 626
Dołączył: 28.10.2007
Skąd: Wrocław - Twierdza - Ołbin
Nr użytkownika: 2427




ja chce mieć 007 :] Albo 666 :]:]:} :D:D pozdro wam :D
Profile CardPM
+Quote Post
noizz
post 12.11.2007 - 19:51
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 147
Dołączył: 29.11.2006
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 245




Blad na stronce naprawiony. Pomaranczka, juz mozesz sie zapisac ;) Tylko pamietaj o zapisaniu kodu autoryzacji :p
Profile CardPM
+Quote Post
OBE Maniak
post 12.11.2007 - 22:49
Post #11


Guests








.
+Quote Post
e_pomarancza
post 13.11.2007 - 01:02
Post #12

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 544
Dołączył: 04.10.2007
Skąd: ziemia ale nie zawsze
Nr użytkownika: 2211




No i się stało, przystałam... 143 . ale musiałam pochrzanić coś bo mi dwa razy weszło i nie umiem skasować drugiego profilu 144. Wywalcie prosze i sorki za zamieszanie. :)*
Profile CardPM
+Quote Post
Conchita
post 13.11.2007 - 09:36
Post #13

OBE Maniak 36
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 644
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: kosmos
Nr użytkownika: 1221




Może jednak zostawmy sobie te forumowe numerki? Strasznie fajnie to wygląda:
ja: 1221
pomarańcza: 2211
i Draq: 221

Taki przypadek, ale sympatyczny!
Profile CardPM
+Quote Post
leon
post 13.11.2007 - 10:46
Post #14

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 687
Dołączył: 24.08.2007
Skąd: busz
Nr użytkownika: 1867




Conchita i Pomarańcza jesteście 6 -i wszystko jasne a drag tylko 5/wszystko numerologicznie/
Profile CardPM
+Quote Post
Kronopio
post 13.11.2007 - 11:05
Post #15

zdrogi.blogspot.com
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 747
Dołączył: 24.01.2007
Skąd: z kosza na śmieci
Nr użytkownika: 444




CYTAT(Conchita @ 13.11.2007 - 09:36) *
Może jednak zostawmy sobie te forumowe numerki? Strasznie fajnie to wygląda:
ja: 1221
pomarańcza: 2211
i Draq: 221

Taki przypadek, ale sympatyczny!


To jeszcze ja:)
444 daje w sumie 12 czyli 1 i 2

-------------------a mnie tam mój numerek się podoba-4-4-4
Profile CardPM
+Quote Post
e_pomarancza
post 13.11.2007 - 11:49
Post #16

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 544
Dołączył: 04.10.2007
Skąd: ziemia ale nie zawsze
Nr użytkownika: 2211




ja tez wole ten co mam na forum.(6 sa opiekunami.. numerologie dopiero łykam)
Profile CardPM
+Quote Post
leon
post 13.11.2007 - 11:57
Post #17

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 687
Dołączył: 24.08.2007
Skąd: busz
Nr użytkownika: 1867




tak ,zwłaszcza 666-super opiekun-i kto tu utrzymuje kontakt z ciemnymi mocami
co do mojego numerku na forum to nie doszukałem się go jeszcze,ale w realu to np garaż 44 ,blok 8/czyli tez 4+4 w kodzie też 44 ,z daty urodzenia 6
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 13.11.2007 - 11:57
Post #18


Guests








Hehe, no to mam problem, przyjżałem się dokładniej forumowemu numerkowi

481-hehe, urodziłem się 4 lipca (481)
w 84 roku
4+8+1= 13, 3+1=4, czyli dzień urodzenia
8-1=7, czyli miesiąc urodzenia
4-czyli Kwiecień, wtedy zdałem egzamin na prawo jazdy hehe

Dobra zapędziłem się, zaraz przyjdzie Plantator i sprowadzi mnie na ziemię wyliczając setki innych kombinacji.

No ale w numerologii coś jest

A co do Obemaniakowego numerka ze strony Darka? 69, 6+9=15, mój numer domu

Cat..., a może każdy będzie miał dwa numerki co? (Artur ty dziecioku)
+Quote Post
Conchita
post 13.11.2007 - 12:31
Post #19

OBE Maniak 36
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 644
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: kosmos
Nr użytkownika: 1221




Leon: Twój numer użytkownika to: 1,867 - masz to nawet w swoim poście:). I kto tu jest 6 Leonku???

A ja z urodzenia jestem 9, chociaż niezbyt wierzę w numerologię:). Z drugiej strony 9 są pokręcone jak ja i łatwo się z nimi dogaduję:)
Profile CardPM
+Quote Post
pieczywo
post 13.11.2007 - 13:43
Post #20

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




u mnie nie ma za duzo liczenia... mam tu i tu 4 :D
Profile CardPM
+Quote Post
bobek_balinek
post 13.11.2007 - 16:07
Post #21

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 225
Dołączył: 30.04.2007
Skąd: Wielki Zawór Dolny
Nr użytkownika: 1039




1039 To numer mojego użytkownika xD
1+0+3+9 = 13 xD
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
3 Stron V   1 2 3 >
Start new topic