Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Www.obemaniak.pl
kamil
post 12.11.2007 - 14:55
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 257
Dołączył: 08.10.2006
Nr użytkownika: 144




widzieliscie juz Trzecią Odsłone Stronki DarKA

www.obemaniak.pl





gorąco POLECAM
Profile CardPM
+Quote Post
2 Stron V   1 2 >  
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 20)
Zx**
post 12.11.2007 - 15:06
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 77
Dołączył: 01.11.2007
Nr użytkownika: 2457




Widziałem już dawno :) Git strona polecam :]
Profile CardPM
+Quote Post
kamil
post 12.11.2007 - 15:18
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 257
Dołączył: 08.10.2006
Nr użytkownika: 144




MOWA O TRZECIEJ ODSŁONIE ZX


11.XI. 2007r (Dzień Niepodległści) godz.4 rano... START: Trzecia Odsłona Stronki WWW.OBEMANIAK.PL z patosem, a jak! :-)

Jak to się mówi: do trzech razy sztuka. Teraz powinno być jeszcze przepiękniej, jeszcze wspanialej... ZMIANA odświeża.... lalalala. Zapraszam na stronkę:) Dziękuję, że tu wszedłeś...
DS

(DARKU przepraszam ze cytuje ciebie a raczej zerżnołem poczatkowy wpis)
POZDRAWIAM
Profile CardPM
+Quote Post
OBE Maniak
post 12.11.2007 - 15:31
Post #4


Guests








.
+Quote Post
mind trainee
post 12.11.2007 - 16:41
Post #5


Guests








Stronka jest rzeczywiście świetna. Nawet jestem na kilku zdjęciach xD. Darku kiedy będą następne odcinki Twojego bloga, bo ja się nie mogę doczekać tak jak pewnie wielu innych.
+Quote Post
ldkiler
post 12.11.2007 - 16:49
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287




Dla mnie stronka również full wypasik ;)
Profile CardPM
+Quote Post
Angello
post 12.11.2007 - 17:41
Post #7


Guests








Nic tak dobrze nie robi jak powiew świeżości od czasu do czasu. :)
+Quote Post
e_pomarancza
post 12.11.2007 - 17:43
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 544
Dołączył: 04.10.2007
Skąd: ziemia ale nie zawsze
Nr użytkownika: 2211




A PTOM mnie dalej nie chce ;( chyba odwale focha...
Profile CardPM
+Quote Post
OBE Maniak
post 12.11.2007 - 17:54
Post #9


Guests








.
+Quote Post
Angello
post 12.11.2007 - 18:10
Post #10


Guests








CYTAT
Parse error: syntax error, unexpected T_VARIABLE in /home/obemaniak/ftp/new/dodajmaniaka.php on line 38

Taki błąd mi wyskakuje przy próbie dodania się do listy OBE Maniaków.
+Quote Post
e_pomarancza
post 12.11.2007 - 18:13
Post #11

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 544
Dołączył: 04.10.2007
Skąd: ziemia ale nie zawsze
Nr użytkownika: 2211




Tak, Darku mi tez to samo wyskakuje error... ;) moze czekam na "swój" numer.
Dzieki za interwencje. Pozdro.
Profile CardPM
+Quote Post
OBE Maniak
post 12.11.2007 - 18:15
Post #12


Guests








.
+Quote Post
Angello
post 12.11.2007 - 18:20
Post #13


Guests








CYTAT(OBE Maniak @ 12.11.2007 - 18:15) *
Pościłem smsa do Noizz'a zaraz wlizie na forum i coś powie, albo poprawi niefart na stronce:)
DS
----------------edit--------------------
Jest już Noizz: Ratuj Nas Brachu!!! :):):)

Spoko, spoko... cierpliwość to podstawowa cecha prawdziwego OBE Maniaka. :)
+Quote Post
Meshu
post 12.11.2007 - 19:02
Post #14

Pisać na PW jak chcecie GG.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 626
Dołączył: 28.10.2007
Skąd: Wrocław - Twierdza - Ołbin
Nr użytkownika: 2427




ZObaczcie na www.obemaniak.pl ten wywiad na dachu darka sugiera. POprostu! WYPAS! :D Gicior wywia di wszystko opowiada! :D polecam i pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
OBE Maniak
post 12.11.2007 - 19:24
Post #15


Guests








.
+Quote Post
kamil
post 12.11.2007 - 19:47
Post #16

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 257
Dołączył: 08.10.2006
Nr użytkownika: 144




ja apropo filmu 'Nieznany Swiat - Spotkanie Autorskie "
Darek kurcze niechce słodzić ale masz jaja jak berety ,wystapić przed tyloma ludzmi i to starszymi gdzie chyba podejscie do swiata maja juz zakodowane i raczej cieżko znienic myślenie , nawyki i mówić o obe ,temacie nieukrywajmy dla wielu fantastyczno kosmicznym , kurcze chyba bym nie dał rady, teraz widze prawdziwy z ciebie rebeliant albo miałeś szczescie i poprostu trafiłeś na anty berety :):):)


podziwiam szacunek
Profile CardPM
+Quote Post
noizz
post 12.11.2007 - 20:04
Post #17

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 147
Dołączył: 29.11.2006
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 245




Juz jestem jestem i naprawiam wszelkie bledy i bledziki :D. Pomaranczka, juz mozesz dopisac siebie do listy, dziala jak trzeba i bledow nie wywala, przepraszam za klopot, gdzies w trakcie wdrazania nowej wersji zgubilem srednik w kodzie ^_^! Jak cos nie dziala, to walcie na mojego maila, albo piszcie PM na forum. Naprawie jak najszybciej sie da. Pozdrawiam.
Profile CardPM
+Quote Post
OBE Maniak
post 12.11.2007 - 20:12
Post #18


Guests








.
+Quote Post
Artur_flyer
post 12.11.2007 - 21:15
Post #19


Guests








Darek wulkan energii!!!!!
Te filmy z Twoim udziałem są przecudowne.
A wiesz co? Miałem problemy ze ściągnięciem tego filmiku ze spotkania z czytelnikami Nieznanego Świata. Dopiero za trzecim razem się udało. Ale to z pewnością wina mojego zaśmieconego systemu hehe.

No a później jak oglądałem to audio leciało swoją drogą, a wizja swoją hehe. No ale z pewnością brakuje mi jakichś kodeków.

Darku, będę Ci cukrzył i słodzić nie przestanę, bo cię kocham brachu.
Trzeba Cię czasem trochę podładować, pamiętaj , że nie jesteś sam.
Nigdy nie zapomnę co dla mnie zrobiłeś pisząc swoją żółtą książeczkę.
Monroe tak mocno mi nie pomógł, przeczytałem go, wszystko fajnie, ale zero doświadczeń.
Dopiero twoja Przecudna, Pełna miłości, Złota ObeCegiełka
sprawiła, że uwierzyłem w siebie.

HEJ!
+Quote Post
mind trainee
post 12.11.2007 - 21:32
Post #20


Guests








CYTAT(OBE Maniak @ 12.11.2007 - 19:24) *
Więc, sam już nie wiem co robić: pisać nie pisać oto jest pytanie? hehehe

Pisz Darku pisz !!! Opisy podróży doświadczonego OBE Nauty dają energii i motywacji początkującym. Stanowią źródło inspiracji do rozpoczęcia własnych podróźy. My chcemy bloga !!!!
+Quote Post
sonic3
post 12.11.2007 - 22:59
Post #21

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 194
Dołączył: 23.10.2007
Skąd: 3city
Nr użytkownika: 2391




Może nie odda to realności, bo to tylko spostrzeżenie na podstawie filmów i audio ale widzę różnice między starszymi wywiadami, a tymi ostatnimi filmami.
auto-wywiad i wywiad mp3 dla npn to jedno.
Nieznany Swiat - Spotkanie autorskie i spotkanie OOBE z 29-09-2007 to drugie.
Tak jakby na tej konferencji występował inny inny człowiek.
Darek urosłeś:D Da się odczuć pozytywną róznice w przedstawiniu przesłania ;)
Następne nagranie następny milowy krok dla pokolenia OOBE. Może kiedyś jakiś film dokumentalny powstanie. I nie pieprzyć o cukrzeniu, na tym forum to chyba bez obaw możemy pisać to co chcemy przekazać. Nie bać się uczuć!
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
2 Stron V   1 2 >
Start new topic