CYTAT(Kronopio @ 13.11.2007 - 03:50)

good idea
No więc ja doradzam co mozna robić z pieniędzmi.
oszczędzanie, inwestycje, zabezpieczenia etc
zaraz mi ktoś powie, że nie zamierza oszczędzać bo go "system" do tego zmusza.
No to ja powiem w jakim celu to robię"
Otóż po to, żeby nie zapierniczać do usranej smierci albo czkac na wielce szanowny ZUS aż rzuci jakis ochłap ale powiedzmy za 10, 15 lat zostać rentierem (czyli żyć z procentu) i mieć wszystko w 4 eufemistycznych literach!
następny fachman
Też pracuje w tej branży :)
Doradca w zakresie alternatywnych form lokowania pieniędzy, przedstawiciel firmy Skandia :)
Jest to praca w szeroko rozumianym doradztwie finansowym w kręgu najlepszych funduszy inwestycyjnych, uświadamiam ludziom jak mogą oszczędzać i zarabiać na tym a strikte.
Zajmuje się też Księgowością ;]