Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 1095
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Gorzów
Nr użytkownika: 2298
Już myślałem, że ktoś się nowym nfsem podnieca (który jest gorszy od Most Wanted moim zdaniem) a tu taki psikus :) Ten fafik biegający i kibicujący dookola to pewnie zamiast tych wszystkich piszczących dup :) Zacząłem się zastanawiać skąd się wzięło określenie 'wiejski tuning' :P