Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> TELEDYSK - OBE
Discoverer
post 06.01.2007 - 23:36
Post #1

OBE Maniak 41
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 224
Dołączył: 01.09.2006
Nr użytkownika: 55




Pewnie nie wszyscy widzieli autor dosyć ciekawie obrazuje OBE w tym teledysku.
Proces dostrajania się, przedmioty zmieniające położenie,przewodnika... może sami zobaczcie i oceńcie.

KLIK TELEDYSK O OBE




Poniżej trochę teorii w wersji video anglojęzycznej

Out-of-Body Experience

Excerpt: Tricking Your Body To Fall Asleep To Have An OBE

Excerpt from "How To Do Wake Induced Lucid Dreams And OBEs"
Profile CardPM
+Quote Post
2 Stron V   1 2 >  
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 20)
firmasons
post 06.01.2007 - 23:44
Post #2

OBE Maniak 65
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 94
Dołączył: 03.01.2007
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 341




Teledysk bardzo fajny.
Ale muzyka to juz z innej beczki jak dla mnie okropna.
Ciekawe jak inni ludzie odbieraja ten teledysk nie znajac tak na prawde przeslania nie wiedzac ze takie rzeczy sa na prawde mozliwe zapewne jest to dla nich kolejny wymysl. Czasami szkoda mi innych ludzi ktorzy na prawde nie widza tylu rzeczy dziejacych sie przed ich oczyma a co najgorsza wcale nie chca tego zmienic.
Profile CardPM
+Quote Post
Militar
post 07.01.2007 - 08:44
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 195
Dołączył: 17.09.2006
Nr użytkownika: 83




warte obejrzenia
Profile CardPM
+Quote Post
wert
post 07.01.2007 - 11:27
Post #4

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 61
Dołączył: 22.10.2006
Nr użytkownika: 190




az sie chce isc spac i wyjsc z ciala ;)
militar-jak zawsze swietne linki
Profile CardPM
+Quote Post
nerhaa
post 07.01.2007 - 11:47
Post #5


Guests








Teledysk fajny, wizja fajna (choć nie optymistyczna) i nawet muza choć z naszego punktu widzenia nie ważna - też fajna :)

No i linki też pomocne.
+Quote Post
Karakan
post 07.01.2007 - 18:42
Post #6

Listek
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 499
Dołączył: 24.08.2006
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 22




Link do tego teledysku był już kiedyś zamieszczany na tym forum. Co prawda nie jestem pewien czy była ta sama muzyka, ale video na pewno. Ciekawie ukazany temat oobe no i pod koniec nawet pokazali strażnika :) Kto czytał posty Songa ten wie o co chodzi ;)
Profile CardPM
+Quote Post
SadaM
post 07.01.2007 - 21:48
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 190
Dołączył: 04.10.2006
Nr użytkownika: 127




Też chciałbym tam szybko pobudzać czakry :)
Profile CardPM
+Quote Post
silverek84
post 07.01.2007 - 22:28
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




Teledysk bardzo fajnie zrobiony. I ta Pani też niczego sobie :)
Profile CardPM
+Quote Post
Raziel
post 08.01.2007 - 01:10
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 163
Dołączył: 13.10.2006
Skąd: 50°06'59.0"N 18°59'09.9"E TYCHY
Nr użytkownika: 154




:-O superos teledysk, już ściągnąłem na HDD ;-) OBEjrzę sobie parę razy może to mi pomoże w jakiś sposób "wyjść" :-D .
BTW tam na YouTube jest troche tych flmików o LD i OOBE. Qrcze czego wcześniej na to nie wpadłem.
Profile CardPM
+Quote Post
pieczywo
post 08.01.2007 - 11:21
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




szkoda, ze po angielsku... chce sie komus zrobic napisy? :)
Profile CardPM
+Quote Post
Militar
post 08.01.2007 - 12:17
Post #11

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 195
Dołączył: 17.09.2006
Nr użytkownika: 83




how can a dead man call my name/ jak zmarły moze wypowiedzieć moje imie dadada :D

po co ci napisy pieczywo?
Profile CardPM
+Quote Post
Zbyszek
post 08.01.2007 - 15:31
Post #12

cialka.net
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 2874
Dołączył: 22.09.2006
Skąd: cialka.net
Nr użytkownika: 99




JAK OGLADAM TE FILMY TO AZ CIARKI MNIE PRZECHODZA.
3 dni temu wstalem napuchniety i umeczony jak malo kto.
Pomyslalem .Zle przylazlo.Nastepnego dnia .zona wylazla z wyra cala zolta a wieczorem tesciowa zadzwonila,pytajac. Co sie u was dzieje bo mi sie zle wasza corka snila. Nastepnego dnia corka plakala i sie ze wszystkimi poklucila.

HM.....
Profile CardPM
+Quote Post
Lukasz
post 08.01.2007 - 23:03
Post #13

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
*******
Postów: 335
Dołączył: 14.09.2006
Skąd: Piaseczno (Koło Waw.)
Nr użytkownika: 76




Nie wiem co ci poradzic, powiedz do soebie NIE! KONIEC! TERAZ BEDZIE INACZEJ! mi takie slowa pomagaja, i faktycznie po chwili jestem jak nowo narodzony. Moze to autosugestia a moze cos innego :)
Profile CardPM
+Quote Post
Discoverer
post 02.02.2007 - 02:12
Post #14

OBE Maniak 41
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 224
Dołączył: 01.09.2006
Nr użytkownika: 55




KLIK Wywiad - Brucea Moena - dla tych, którzy przeoczyli.

Poruszane są tam ciekawe wątki np: niewidome dziecko od urodzenia, po kilku latach przezywa śmierć kliniczna opisujące z detalami sale operacyjną, w której nigdy wcześniej nie było - co jest niesamowitym dowodem istnienia OBE

Dodatkowo polecam przeglądniecie Archiwum Roberta Bernatowicza
Niektóre bardzo ciekawe audycje związane z ezoteryką.
Profile CardPM
+Quote Post
zaku
post 02.02.2007 - 09:10
Post #15

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 109
Dołączył: 30.01.2007
Skąd: Pionki
Nr użytkownika: 476




Ja też dziwnie tej nocy miałem. Chciałem wypróbować metodę w której zamiast się przekręcać na drugi bok zostajemy w tej pozycji i powinniśmy dostać OoBE. Usnąłem przez tą metodę i jak się obudziłem czułem Wibracje. To było dziwne. Może ktoś wie co to było? Może LD lub nieświadome OoBE
Profile CardPM
+Quote Post
Discoverer
post 02.02.2007 - 23:52
Post #16

OBE Maniak 41
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 224
Dołączył: 01.09.2006
Nr użytkownika: 55




CYTAT(zaku @ 02.02.2007 - 10:10) *
Ja też dziwnie tej nocy miałem. Chciałem wypróbować metodę w której zamiast się przekręcać na drugi bok zostajemy w tej pozycji i powinniśmy dostać OoBE. Usnąłem przez tą metodę i jak się obudziłem czułem Wibracje. To było dziwne. Może ktoś wie co to było? Może LD lub nieświadome OoBE



OBE czy LD? - Z twojego opisu wynika ze ani jedno ani drugie najprawdopodobniej byłeś w fazie przejściowej może lekkim transie może bardziej pogłębionym, podczas którego występują wibracje, (choć nie zawsze) i zmysł słuchu, czucia CF jest już niedostrzegalny.
Najwidoczniej te wibracje, czyli przepływająca przez twoje ciało energia rozbudziła twoją świadomość.

Metoda, którą w strócie przytoczyłeś już kiedyś nieco szerzej opisywał pieczywo , pragnę dodać ze jest skuteczna taż kiedy ma się projekcje astralną, tzn., kiedy następuje cofka do CF to wcale nie musi być koniec projekcji wcześniej tak umnie bywało zaraz sie budziłem.
Lecz dzięki zastosowanej metodzie ostatnio potrafiłem powrócić kilkakrotnie, istotą jest aby zakodować sobie ze po wciągnięciu z projekcji do CF to nie jest wszystko skończone wówczas powinno się pozostać w bezruchu i zazwyczaj człowiek jest na pograniczu odzienia)
Kiedy miałem cofkę to zazwyczaj byłem już w transie i spokojnie przeskakiwałem z CF do CA wspomagając się metodą „lina" the best! i wspinaj sie ku WOLNOŚCI mentalna lina wywiera jeden silny nacisk na CA bardzo skuteczna i prosta zarazem.
Lecz po takich wojażach nieźle po przebudzeniu byłem wyczerpany, napełniony mimo tego szczęściem, jakie doświadczyłem tam
Dobrze ze 2h miąłem możliwość jeszcze pospać, odpływając w nieświadomy sen.
Profile CardPM
+Quote Post
Kazarossi
post 03.02.2007 - 23:09
Post #17

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 92
Dołączył: 07.01.2007
Skąd: Nibylandia
Nr użytkownika: 364




Chciałbym to dostać w dobrej jakości ale niestety nawet mp3 nima :(
Profile CardPM
+Quote Post
Ketrab
post 05.02.2007 - 18:02
Post #18

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




trochę poczytała i wyszła ,żeby to było takie proste eh...
Profile CardPM
+Quote Post
Kazarossi
post 05.02.2007 - 23:18
Post #19

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 92
Dołączył: 07.01.2007
Skąd: Nibylandia
Nr użytkownika: 364




Możliwe że podstawowy problem tkwi w tym że myslimy ze to trudne :)
Profile CardPM
+Quote Post
Raziel
post 06.02.2007 - 00:24
Post #20

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 163
Dołączył: 13.10.2006
Skąd: 50°06'59.0"N 18°59'09.9"E TYCHY
Nr użytkownika: 154




CYTAT(Kazarossi @ 03.02.2007 - 23:09) *
Chciałbym to dostać w dobrej jakości ale niestety nawet mp3 nima :(

Czy chodzi ci o ten utwór muzyczny z filmiku o OOBE ("how can a dead man call my name")? Bo jeśli tak to nie ma problemu abym wrzucił tą mp3 na serwer.
Profile CardPM
+Quote Post
Kazarossi
post 06.02.2007 - 15:47
Post #21

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 92
Dołączył: 07.01.2007
Skąd: Nibylandia
Nr użytkownika: 364




Dzięki - w sumie o teledysk mi chodziło- mp3 posiadam :)
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
2 Stron V   1 2 >
Start new topic