CYTAT(AutsajderekMario @ 17.06.2008 - 23:16)

Dla mnie jest to dziecinnie proste. Czas tu nie ma większego znaczenia. Ja mogę wychodzić z ciała o każdej porze wystarczy tylko odpowiednio dostroić się do częstotliwości astralnej.
Po nocnych przemyśleniach usunę ten post,bo jest niestosowny, każdy ma marzenia, niektórzy mocną afirmacją przekładają je na życie doczesne,ale co tam, niech mają tego im nikt nie zabierze .