Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Opisz Jak Wychodzisz Z Ciała
suwak
post 18.12.2007 - 23:36
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 360
Dołączył: 28.07.2007
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 1634




Nie wiem czy był już taki temat. Wydaje się może banalny ale jakoś brakło mi czegoś podobnego. Generalnie jest wiele opisanych metod na OOBE, jednak spora część jest mało (o ile w ogole) skuteczna. Nie wiadomo kto je pisał i czy kiedykolwiek się sprawdziły. Chciałbym, żeby w tym temacie pojawiły się techniki, które rzeczywiście na kogoś działają.

Wiadomo, że na każdego działa coś innego dlatego spodziewam się różnych metod. Chyba nie muszę pisać jak może to pomóc tym, którzy mimo prób jeszcze nie wyszli... Poza tym taki zbiór stanowiłby dobre porównanie, które techniki są stosowane najczęściej.

Nie przedłużając: Jeśli wyszedłeś kilka razy określoną techniką - opisz ją!

(Ja się wstrzymuję bo jeszcze nie wylazłem)

PS. Wolałbym, żeby nie było tu zbędnej dyskusji. Po prostu jeśli masz taka technikę - opisujesz ją w jednym poście. Techniki mogą sie powtarzać! Jeśli masz kilka to też opisz, ale muszą być dla Ciebie skuteczne.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 12)
Plantator-Dziubas
post 18.12.2007 - 23:51
Post #2


Guests








---
+Quote Post
Artur_flyer
post 19.12.2007 - 03:38
Post #3


Guests








Szumy ludzie, szumy.
Skupcie się na tym szumie w głowie w czasie relaksacji.
Staram się go pogłębiać, aż w końcu jego częstotliwość mocno wzrasta, łapią mnie wtedy wibracje, paraliż.

Jak nie wychodzi mi z tym szumem to staram się leciutko przysnąć, tak lekko.
Tu nie chodzi o to, żebyś leżał jak kłoda przez parę godzin i na siłę świadomość utrzymywał.
No i gdy tak już przysnę leciutko to bardzo często wybudzają mnie wibracje lub odzyskuje świadomość już po tamtej stronie(ale bardzo rzadko, bo gdy odzyskam tam świadomość to od razu ląduję w ciele z wibracjami)

No i tyle, opowiedziałem swoją historię.
Artur_flyer-Obemaniak-nałogowiec
+Quote Post
kondi
post 08.03.2008 - 14:26
Post #4


Guests








Na mnie działa duży wysiłek fizyczny w ciągu dnia. Wychodziłem z ciała spontanicznie zanim jeszcze wiedziałem co to jest, ale zależność od przemeczenia jest ogromna.
Najłatwiej wychodziłem wtedy gdy rano poszedłem na siłownię, potem kilka godzin wykładów na uczelni i ok 20 intensywny trening 1,5 godz ( w moim przypadku tae kwon-do). Juz ok. 2-3 min od zamkniecia oczu wieczorem slyszalem glosny dzwiek w uszach przypominającą trąby tybetańskie. Potem wystarczylo ich wysluchac do konca (natezenie bylo ogromne, pulsujące) i byłem w OBE.
+Quote Post
Joczulek
post 26.05.2008 - 10:14
Post #5


Guests








Mi najlepiej wychodzi metoda 4+1 po rozbudzeniu :P myślę ze to dobra metoda bo ciało jest po śnie wiec łatwiej wyjść przynajmiej mi łatwiej xD
+Quote Post
Marecki
post 27.05.2008 - 13:12
Post #6

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 1
Dołączył: 27.05.2008
Nr użytkownika: 4467




CYTAT('Artur_flyer')
Tu nie chodzi o to, żebyś leżał jak kłoda przez parę godzin i na siłę świadomość utrzymywał.

A chyba wszędzie gdzie czytałem pisało "staraj się utrzymać świadomość!"
Spróbuje po Twojemu ;].
Profile CardPM
+Quote Post
AutsajderekMario
post 17.06.2008 - 19:46
Post #7

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 25.05.2008
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 4447




Dla mnie jest to dziecinnie proste. Czas tu nie ma większego znaczenia. Ja mogę wychodzić z ciała o każdej porze wystarczy tylko odpowiednio dostroić się do częstotliwości astralnej.
Profile CardPM
+Quote Post
Noble
post 17.06.2008 - 20:31
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 546
Dołączył: 13.08.2006
Skąd: astral
Nr użytkownika: 3




brzmi fajnie ale niestety jest to ściema...
Profile CardPM
+Quote Post
mati415
post 17.06.2008 - 20:59
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 201
Dołączył: 23.07.2007
Nr użytkownika: 1600




CYTAT(AutsajderekMario @ 17.06.2008 - 20:46) *
Dla mnie jest to dziecinnie proste. Czas tu nie ma większego znaczenia. Ja mogę wychodzić z ciała o każdej porze wystarczy tylko odpowiednio dostroić się do częstotliwości astralnej.



wątpię żeby było to dla ciebie tak "dziecinnie proste". Jeśli tak to opisz dokładnie swoją metodę krok po kroku, bo inaczej raczej niewiele osób ci uwierzy, a mnie to nie przekonuje.

sorry za offtop
Profile CardPM
+Quote Post
Ketrab
post 17.06.2008 - 21:07
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




CYTAT(AutsajderekMario @ 17.06.2008 - 23:16) *
Dla mnie jest to dziecinnie proste. Czas tu nie ma większego znaczenia. Ja mogę wychodzić z ciała o każdej porze wystarczy tylko odpowiednio dostroić się do częstotliwości astralnej.

Po nocnych przemyśleniach usunę ten post,bo jest niestosowny, każdy ma marzenia, niektórzy mocną afirmacją przekładają je na życie doczesne,ale co tam, niech mają tego im nikt nie zabierze .
Profile CardPM
+Quote Post
Jack :)
post 10.07.2008 - 21:04
Post #11

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 75
Dołączył: 17.05.2008
Skąd: Niedaleko ŁDZ.
Nr użytkownika: 4380




Z tym piskiem może być dobre przetestuję dzisiaj :) Powiedzcie coś więcej, jak wsłuchacie się w ten pisk to on się głośny staje albo zmienia swój ton lub barwę. I co dalej czekacie czy jeszcze bardziej się wsłuchujecie ??
Profile CardPM
+Quote Post
HJK_V01
post 31.07.2008 - 23:34
Post #12

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 26
Dołączył: 31.07.2008
Nr użytkownika: 4929




Ja piski miałem od małego, nigdy ich nie użyłem na swoją korzyść. Udawało mi się je nagłośnić tak mocno póki nie dało się dalej.

Tzn. będą głośne... ale nic nie dadzą... żadnych wibracji dla mnie.
Profile CardPM
+Quote Post
spajker
post 06.08.2008 - 17:34
Post #13

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 1
Dołączył: 05.08.2008
Nr użytkownika: 4980




Ja eksperymntuje z paraliżem sennym który mam od dzieciństwa, jak narazie udało mi się wyść na chwilkę,
ale wystraszyły mnie jakieś głosy i wruciłem. Eksperymętuje dalej.
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic