Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Bliżej Siebie, .......bo tęsknię..........
Artur_flyer
post 22.12.2007 - 22:03
Post #1


Guests








Tak sobie pomyślałem żeby założyć temat , który w jakiś sposób zbliży nas do siebie.
Myśl ta chodziła mi po głowie od paru dni.
O co chodzi?

Nagrywamy się przy pomocy zwykłego pc-towego mikrofonu hehehe i zapisujemy to w formacie mp3.
Następnie wrzucamy plik na jakiś serwer do przechowywania danych i wklejamy tu linka.

Mówcie o wszystkim i o niczym. Można zaśpiewać piosenkę, złożyć życzenia, cokolwiek :)

No to ja zaczynam. Proszę o wyrozumiałość, byłem bardzo zdenerwowany . Oj bardzo, bardzo. Język mi się plątał hehe.
Ale dobra jest, przynajmniej wyszło naturalnie, przecież nie będę czytał jakiegoś wcześniej przygotowanego tekstu z kartki hehe:)


http://www.speedyshare.com/505227629.html-------ten link wygasł niestety :)

Tu jest Nowy

http://www.speedyshare.com/807273847.html
+Quote Post
3 Stron V   1 2 3 >  
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 20)
damiano
post 22.12.2007 - 22:12
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 164
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: WLKP
Nr użytkownika: 1219




Miło się słuchało Arti ! Danke :) Mam nadzieję że odnajde gdzieś mój mikrofon.
Profile CardPM
+Quote Post
PPPX
post 22.12.2007 - 22:32
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 165
Dołączył: 22.11.2007
Nr użytkownika: 2661




A ja nie mam mikrofonu. :(

Ale jak ktoś chce może sobie obejrzeć mój filmik na YouTube, jak piję soczek. :) Dość orginalny sposób picia...

http://pl.youtube.com/watch?v=cmwF6Fx3Tsk
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 22.12.2007 - 22:35
Post #4


Guests








Niezły sposób Cinuś hehe:)

Ja chciałem jeszcze coś zaśpiewać ale wolałem oszczędzić wam cierpienia :)
+Quote Post
PPPX
post 22.12.2007 - 22:45
Post #5

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 165
Dołączył: 22.11.2007
Nr użytkownika: 2661




Arti! Nagranie jest świetne. :) Najlepsze było kakao! ;P I trzeba było zaśpiewać!. ;P

Kiedyś jeszcze piłam mając szklankę na chińskich pałeczkach. ;P
Profile CardPM
+Quote Post
Noobek007
post 22.12.2007 - 23:21
Post #6

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 34
Dołączył: 19.10.2007
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 2349




A jak się nagrałeś? To znaczy jakim programem czy cos.
Profile CardPM
+Quote Post
MUKA
post 23.12.2007 - 00:37
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 105
Dołączył: 04.10.2007
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 2212




hehe fajny ciekawy pomysł:) jutro tez coś zmontuje:)
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 23.12.2007 - 09:49
Post #8


Guests








CYTAT(Noobek007 @ 22.12.2007 - 23:21) *
A jak się nagrałeś? To znaczy jakim programem czy cos.


Audacity, darmowy i prosty program, polecam
+Quote Post
Marcin181
post 23.12.2007 - 16:32
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 469
Dołączył: 16.05.2007
Skąd: //////
Nr użytkownika: 1152




jeżeli pozwolicie to ja wam coś zaśpiewam...:)
Profile CardPM
+Quote Post
PPPX
post 23.12.2007 - 16:35
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 165
Dołączył: 22.11.2007
Nr użytkownika: 2661




Taaak! Zaśpiewaj! xD A umiesz? ;D
Profile CardPM
+Quote Post
Marcin181
post 23.12.2007 - 17:24
Post #11

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 469
Dołączył: 16.05.2007
Skąd: //////
Nr użytkownika: 1152




NIE............... bo jestem najgorszy w tym co robie najlepiej :)
Profile CardPM
+Quote Post
starr
post 23.12.2007 - 23:50
Post #12


Guests








Fajny temat, wrzuccie cos od siebie.Teraz macie pare słów ode mnie, dopiero co wypowiedzianych
http://www.speedyshare.com/921431816.html
pzdr i wesołych :)
katar mam teraz troche- nos zapchany i przez to głos mam troche inny :)
+Quote Post
Artur_flyer
post 24.12.2007 - 00:13
Post #13


Guests








Wow Starr!!!!!!

Jestem pod wrażeniem.

Bardzo, bardzo szczera wypowiedź.

Jesteś bardzo odważny.

Respect for you.
Wielki szacunek dla Ciebie


Dzięki
+Quote Post
Elanor
post 24.12.2007 - 00:37
Post #14

Członek Rodziny
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
******
Postów: 70
Dołączył: 25.08.2006
Nr użytkownika: 37




A ja to sobie sciagne na mp3,bo teraz nie mam jak sluchac (wszyscy spia)
Uznaj to za komplement :)


Poza tym, swietny pomysl na temat, Arturro ;)
Profile CardPM
+Quote Post
Angello
post 24.12.2007 - 21:15
Post #15


Guests








Ciekawy pomysł Artur. :)
Aż łezka się w oku zakręciła jak Was słuchałem. :)

Ps. Starr, szacunek.
+Quote Post
Marcin181
post 24.12.2007 - 23:08
Post #16

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 469
Dołączył: 16.05.2007
Skąd: //////
Nr użytkownika: 1152




starr napisze tylko jedno powinieneś pracować w jakieś stacji radiowej :)
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 24.12.2007 - 23:17
Post #17


Guests








CYTAT(Marcin181 @ 24.12.2007 - 23:08) *
starr napisze tylko jedno powinieneś pracować w jakieś stacji radiowej :)


Popieram Marcina, Starr masz bardzo ciekawą barwę głosu. Nie śpiewasz przypadkiem w jakimś rockowym zespole?
+Quote Post
starr
post 24.12.2007 - 23:23
Post #18


Guests








Dzieki, nie sadzilem , ze tak pozytywnie mnie odbierzecie.Chciałbym tez was usłyszeć, nawet i fałszowany śpiew :)Fajnie by było gdyby ten temat sie rozwinął.
pzdr
Nie zauwazylem ,ze Arti wrzucił post. Nie, nie spiewam:D raczej co najwyzej pod prysznicem
+Quote Post
Szopen
post 24.12.2007 - 23:44
Post #19

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 499
Dołączył: 17.12.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2905




super, zaraz też coś wam wyśle :)

A wypiłem tylko kakao, 2 szklanki. Mocny tekst :D

prośba: podajcie mi proszę jakiś program do odtwarzania muzyki z mikrofonu w tym samym czasie (no wiecie o co mi chodzi :]) szukałem troszkę w internecie i jakoś ciężko mi jest znaleźć, może po prostu wiecie?
Profile CardPM
+Quote Post
grzee
post 25.12.2007 - 00:24
Post #20

break the rules.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963




starr, boski głoś :D

pokłony ;)
Profile CardPM
+Quote Post
Drag0n
post 25.12.2007 - 14:58
Post #21

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691




Świetne nagrania :P Ja też cos nagram :P
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
3 Stron V   1 2 3 >
Start new topic