Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Zielono Mi Czyli Jestem Nowy, tak jak w temacie :)
patrykos
post 30.12.2007 - 17:37
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 10
Dołączył: 30.12.2007
Nr użytkownika: 3056




Witam.
Dopiero od wczoraj dowiedziałem sie, że coś takiego jak oobe jest i od razu się tym zafascynowałem.
Chciałbym bardzo nauczyć się wchodzić ( czy jak to nazwać ) w stan oobe.
Moim największym ułatwieniem jest to, że nie mam żadnych lęków jak narazie z tym, że chciałbym opuścić ciało, czuję tylko chęc wyjścia i to jak najszybciej, po prostu chce wiedzieć jak to jest !
Czytałem wiele sposobów wejścia w stan oobe i jak będę miał czas to wyprobuje kilka ale itak proszę o pomoc od osób które już w pełni umieją wejść w stan oobe.
Mój kontakt to:
gg: 3612051
Email: [email protected]
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 6)
Szopen
post 30.12.2007 - 17:44
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 499
Dołączył: 17.12.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2905




Polecam zapisać się na darmowy kurs oobe na www.oobe.pl - na dole strony jest subskrypcja :)
Polecam również poczytać sobie książkę Darka Sugiera, w internecie jak poszukacz, znajdziesz darmowego e-booka, lub kup przez allegro.pl

Miłej zabawy :)
Profile CardPM
+Quote Post
patrykos
post 30.12.2007 - 17:45
Post #3

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 10
Dołączył: 30.12.2007
Nr użytkownika: 3056




CYTAT(szopen93 @ 30.12.2007 - 17:44) *
Polecam zapisać się na darmowy kurs oobe na www.oobe.pl - na dole strony jest subskrypcja :)


właśnie to zrobiłem a jak możesz to podaj mi mp. swoje gg bo mam wiele pytań
Profile CardPM
+Quote Post
Artur_flyer
post 30.12.2007 - 17:59
Post #4


Guests








Tutaj znajdziesz wszystko, 96 pytań i odpowiedzi na temat oobe:)

http://obemaniak.pl/index2.php?id=faq
+Quote Post
patrykos
post 31.12.2007 - 17:33
Post #5

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 10
Dołączył: 30.12.2007
Nr użytkownika: 3056




przez tych kilka dni się naczytałem i chciałbym zacząć probować jakiś technik oobe.
Jakie są najlepsze sposoby na osiągniecie oobe dla początkujących ?
Profile CardPM
+Quote Post
mind trainee
post 31.12.2007 - 18:02
Post #6


Guests








www.obemaniak.pl przeczytaj wszystko co tam jest, będziesz wiedział wystarczająco dużo. A jak komuś się chce czytać nawet tego, to niech się za OBE nie zabiera, bo to jest sport, do którego trzeba mieć anielską cierpliwość i wytrwałość.


Ile można klepać to www.obemaniak.pl - techniki !!!!
Niech ktoś z adminów przyklei tą stronę gdzieś bo już dosyć mam tych wszystkich pytań jaka jest najlepsza technika, co mam zrobić żeby wyjść z ciała. Czy mnie diabeł nie porwie?
+Quote Post
Szopen
post 31.12.2007 - 21:00
Post #7

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 499
Dołączył: 17.12.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2905




Rób zadania z kursu, będzie tam technika 4+1, uważana ogólnie za najskuteczniejszą. A technikę wogule samego wyjścia to sam musisz sobie wybrać. Jeśli oglądasz mało telewizji i komputera to polecam wizualizacje. Jakie kolwiek. Jeśli masz dużo "ekranów" to po prostu wturlaj się, wyciągnij rękę z c.f.

CYTAT(mind trainee @ 31.12.2007 - 18:02) *
www.obemaniak.pl przeczytaj wszystko co tam jest, będziesz wiedział wystarczająco dużo. A jak komuś się chce czytać nawet tego, to niech się za OBE nie zabiera, bo to jest sport, do którego trzeba mieć anielską cierpliwość i wytrwałość.

Jeszcze podam Tobie pod nos tą stronę z technikami Darka: TUTAJ
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic