Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Uwierz!, na wesoło
Dawidx
post 27.01.2008 - 05:21
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 73
Dołączył: 18.01.2008
Nr użytkownika: 3263




CYTAT
Ale Tomasz, jeden z Dwunastu, zwany Didymos, nie był razem z nimi, kiedy przyszedł Jezus. 25 Inni więc uczniowie mówili do niego: «Widzieliśmy Pana!» Ale on rzekł do nich: «Jeżeli na rękach Jego nie zobaczę śladu gwoździ i nie włożę palca mego w miejsce gwoździ, i nie włożę ręki mojej do boku Jego, nie uwierzę». 26 A po ośmiu dniach, kiedy uczniowie Jego byli znowu wewnątrz [domu] i Tomasz z nimi, Jezus przyszedł mimo drzwi zamkniętych, stanął pośrodku i rzekł: «Pokój wam!» 27 Następnie rzekł do Tomasza: «Podnieś tutaj swój palec i zobacz moje ręce. Podnieś rękę i włóż [ją] do mego boku, i nie bądź niedowiarkiem, lecz wierzącym!» 28 Tomasz Mu odpowiedział: «Pan mój i Bóg mój!»


Odnalazłem wielkiego Guru! Mistrza OOBE!

Nie udaje Ci się? Tracisz motywację? Śmieją się z Ciebie i wyzywają od idiotów, i psycholi?

Nie poddawaj się! Oto niezbity i niepowtarzalny dowód na istnienie takiego zjawiska jak OOBE!

http://pl.youtube.com/watch?v=YnUcWBoRGPs

Post Scriptum
Joke xD
Jak było to sry ;)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 5)
Andersenn
post 27.01.2008 - 14:54
Post #2

BÓG ZAZDROSNY
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 836
Dołączył: 25.08.2007
Nr użytkownika: 1883




OOO Takiego dowodu szukam od ponad roku :awe: dzięki!
Profile CardPM
+Quote Post
Noobek
post 31.01.2008 - 04:33
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 465
Dołączył: 26.01.2007
Nr użytkownika: 454




Widziałem ten filmik i nie jest on dla mnie żadnym dowodem....
Profile CardPM
+Quote Post
grzee
post 31.01.2008 - 06:10
Post #4

break the rules.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963




... bo to żart jest ;P przecież widać, że to przeróbka komputerowa.
Profile CardPM
+Quote Post
angelikam
post 31.01.2008 - 14:57
Post #5

Gość Rodziny
Grupa: Validating
*
Postów: 9
Dołączył: 26.12.2007
Nr użytkownika: 3000




hehe, no co wy... przecież ciała astralnego nie można zobaczyć, ani tym bardziej nakręcić na kamerę.... :/
Profile CardPM
+Quote Post
Noobek
post 31.01.2008 - 21:28
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 465
Dołączył: 26.01.2007
Nr użytkownika: 454




Sorki za tamto. Teraz doczytałem, że w opisie tematu pisze "na wesoło" :D
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic