Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Nowi Moderatorzy
Karakan
post 13.03.2008 - 17:23
Post #1

Listek
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 499
Dołączył: 24.08.2006
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 22




Z przyjemnością informuję, że zgodnie z wynikami przeprowadzonego głosowania, nowymi moderatorami zostali: Starr, Silverka, grzee, Spyro . Gratuluję i jednocześnie zaznaczam, że na początku poczynania nowych moderatorów będą pilnie obserwowane, więc jeśli ktoś z użytkowników będzie miał jakieś zażalenia bądź pochwały dotyczące nowych modów, prywatne wiadomości są bardzo mile widziane ;)

Pozdrawiam,
Karakan.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 12)
suwak
post 13.03.2008 - 17:29
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 360
Dołączył: 28.07.2007
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 1634




gratz dla zwycięzców :)
Profile CardPM
+Quote Post
Silverka
post 13.03.2008 - 18:13
Post #3


Guests








CYTAT(Karakan @ 13.03.2008 - 17:23) *
Z przyjemnością informuję, że zgodnie z wynikami przeprowadzonego głosowania, nowymi moderatorami zostali: Starr, Silverka, grzee, Spyro . Gratuluję i jednocześnie zaznaczam, że na początku poczynania nowych moderatorów będą pilnie obserwowane, więc jeśli ktoś z użytkowników będzie miał jakieś zażalenia bądź pochwały dotyczące nowych modów, prywatne wiadomości są bardzo mile widziane ;)

Pozdrawiam,
Karakan.


a ja bym prosila o jakies informacje jak uzywac funkcji moderatora bo sie nie znam kompletnie na tym
+Quote Post
Mano
post 13.03.2008 - 18:18
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 573
Dołączył: 19.12.2007
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 2921




wiem, ze mialo nie byc postow typu co teraz napisze, ale kierujac odpowiedz w powyzszy post Silverki: :D

Nie mialo to byc zlosliwe, ani nic z tych rzeczy. Po prostu mam dobry humor i mi odbilo :D

Gratuluje zwyciezcom i pozdrawiam :)
Profile CardPM
+Quote Post
kkz
post 13.03.2008 - 20:26
Post #5

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 45
Dołączył: 23.02.2008
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 3655




Gratulacje.. dla... 'wygranych':P :D:*
Profile CardPM
+Quote Post
MetaPsyche
post 13.03.2008 - 20:28
Post #6

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




Graty. Zobaczymy czy się myliłem co do osób, które wygrały i czy to dobrze czy źle :>
Profile CardPM
+Quote Post
vegnagun
post 13.03.2008 - 20:38
Post #7

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 82
Dołączył: 22.12.2007
Nr użytkownika: 2960




Czterech wspaniałych wkracza na forum by zapanował z dawna oczekiwany ład i porządek. Strzeżcie się! Oto nadchodzą bezlitośni i wszechwidzący egzekutorzy prawa!
Apropo, kiedy odbędą się święcenia na modów i w którym kościele? ;P
Gratuluje wam tej zaszczytnej funkcji! Sprawujcie się jak należy a czeka nas chwała po wsze czasy...
/chyba trochę przesadziłem z tą patetycznościa xD
Profile CardPM
+Quote Post
starr
post 13.03.2008 - 21:15
Post #8


Guests








Za moderacje:
nikt mi nie zaplaci
będę musiał poswięcić więcej cennego czasu którego mam coraz mniej
nikt mnie zacznie lubić za to, że komus dałem ostrzeżenie (a będę rozdawał je bez skrupułów jak obecałem)

Co najwyzej mam okazje szybciej zrobic porządek w moim ulubionym forum i sprawić by wszystko ładnie chodziło- to jedyny plus.
Przypominam, ze to od kazdego z was zalezy jak to forum będzie wyglądało.
Wciaz sa potrzebni ludzie by pomogli nam uprzatnac stare tematy - to wciaz aktualne.
+Quote Post
Karakan
post 13.03.2008 - 21:24
Post #9

Listek
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 499
Dołączył: 24.08.2006
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 22




Jeszcze jeden, arcyważny komunikat, od miłościwie nam panującego Cata !!!! ^_^


CYTAT
Co do modów jest dla nich 1 zasada: nigdy nie kasuj postów, jeśli coś nadaje się do śmietnika tam właśnie to przenieś.

I wszystko jasne. Proszę się trzymać powyższej zasady :)

Pozdrawiam.
Profile CardPM
+Quote Post
grzee
post 14.03.2008 - 16:33
Post #10

break the rules.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963




CYTAT
CYTAT

Co do modów jest dla nich 1 zasada: nigdy nie kasuj postów, jeśli coś nadaje się do śmietnika tam właśnie to przenieś.


I wszystko jasne. Proszę się trzymać powyższej zasady :)


tak jest! xD
nie krzyczcie na mnie, że teraz mnie praktycznie na forum nie widać ani nic... ale do końca tygodnia jestem strasznie zalatana. od poniedziałku wkraczam...
strzeżcie się! XD
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 14.03.2008 - 17:19
Post #11

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




1 uwaga do wszystkich moderatorów

Dozowolone jest kasowanie postów zawierajacy reklamy i kompletne śmieci.
Wszelkie inne śmieci zamiast kasowania należy przenosić do śmietnika.
Profile CardPM
+Quote Post
Silverka
post 08.11.2008 - 08:20
Post #12

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 677
Dołączył: 22.10.2008
Nr użytkownika: 5613




Witamy toma jako moderatora;)
Profile CardPM
+Quote Post
tom
post 08.11.2008 - 09:13
Post #13

Dusza Towarzystwa
Grupa: Moderator
Ikona Grupy
Postów: 753
Dołączył: 03.07.2007
Nr użytkownika: 1435




Witam :) i dziękuje
aloha
Profile CardPM
+Quote Post

Go to the top of the page
Start new topic